Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Wtam serdecznie

Nieprzeczytany postprzez Kamila » 29 sty 2013, o 11:43

Czesc wszystkim.
Mam na imie Kamila i jako ze jestem tu nowa wypada powiedziec kilka slow o sobie. Na wstepie przepraszam wszystkich za brak polskich znakow.
Obecnie mam 10 miesiecznego Donka-Xavier Kenola (dla nas Nazir albo Mundek). Psy w domu byly od zawsze. Pierwszy jeszcze w czasach dziecinstwa spaniel Corrado, w czasie jego emeryturki dolaczyla do rodziny przygarnieta sunia w typie ON zwana przez nas SARA- to od niej zaczela sie moja pasja i milosc do owczarkow niemieckich.
Po stracie Sary kiedy mialam 19 lat (wydawalo mi sie ze tak duzo wiem juz o psach-guzik wiedzialam) chcialam spelnic swoje marzenie o rodowodowym owczarku niemieckim. No i spelnilam- w domu pojawila sie ARINA od MIRY zwana przez nas LEDA.Wybralam sobie szczenie ktore lezalo z boku, nie bylo zainteresowane zabawa a przy probie poglaskania chowala sie po katach- ale byla duza i ladnie wykolorowana wiec to ja wybralam. Jak sie domyslacie sunia byla ksiazkowym przykladem psychiki jakiej owczarek miec nie powinien-lekliwa wpadajaca w panike z powodu przejezdzajacego autobusu, ludzi, dzwieku wietrarki itd-duzo by pisac. Marzenia o suce hodowlanej prysnely- co prawda ciezka praca udalo nam sie skonczyc szkolenie PT, pojawilismy sie na kilku wystawach z calkiem dobrym rezultatem ale tez wiedzialam ze krycie tej suni to zbrodnia dla rasy. Co z tego ze eksterierowo doskonala jak psychika nie do przyjecia- a ta niestety dziedziczna. Pewnie ze poprzez socjalizacje, trening, szkolenie mozna uksztaltowac charakter ale lekliwy owczarek pozostanie lekliwy. No ale to stare dzieje. Obecnie mam Nazira i poczulam co znaczy zyc z psem a nie dla psa.Chodz kochalismy sunie calym sercem (odeszla pol roku temu) to Nazir pokazal nam jak przyjemne moze byc szkolenie i trening z zrownowazonym psiakiem- chodz rozki to on potrafi pokazac.
Kamila
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazir
Imię: Kamila

Re: Wtam serdecznie

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 29 sty 2013, o 11:47

Witamy serdecznie na forum :)

Czekamy na galerię Nazira :) Ja osobiście już go podejrzałam na pedigreedatabase ;)

Jest śliczny :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 29 sty 2013, o 13:59

witam serdecznie wraz z Haszem ;-)
Obrazek
haszysz
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 29 sty 2013, o 17:14

Hej :)
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 29 sty 2013, o 17:21

:welcome:
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 4 lut 2013, o 13:08

Witaj :)
Wilania
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje