Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Wybór kagańca

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 17 lip 2013, o 20:58

Ewa-Hunter napisał(a):A poza tym taki kaganiec jednak wzbudza szacunek :yahoo:

I można go użyć jako koszyczek na bułki :roftl: :roftl: :roftl:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 18 lip 2013, o 07:29

Z nas się nabijają,że mamy dwa w jednym: kaganiec i koszyk na grzyby ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez minia » 19 wrz 2013, o 20:05

Nie wiem gdzie napisać, więc jak coś to przenieście.
Kiedy zacząć przyzwyczajać psiaka do kagańca? i jaki na początek wybrać? no i jak go dobrać żeby był odpowiedni?
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 20 wrz 2013, o 14:08

minia napisał(a):Nie wiem gdzie napisać, więc jak coś to przenieście.
Kiedy zacząć przyzwyczajać psiaka do kagańca? i jaki na początek wybrać? no i jak go dobrać żeby był odpowiedni?

Myślę , że jak przeczytasz wątek od samego początku to dowiesz się wszystkiego :-)
edyciak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez minia » 20 wrz 2013, o 16:14

Czytam i czytam i jakoś tak do końca nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. :)
No ale nic będę szukać.
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 20 wrz 2013, o 16:39

najlepiej przyzwyczaić do kagańca jak najwsześniej ;) Kala pierwszy kaganiec dostała jak miałą 4miesiące :D
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez minia » 21 wrz 2013, o 14:27

A napiszcie mi jeszcze, jak wybierać, tzn. jeśli chciałabym zamówić przez Internet to jak zmierzyć mordkę psu? Czy może lepiej pierwszy kaganiec kupić normalnie w sklepie?
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 21 wrz 2013, o 15:47

minia napisał(a):A napiszcie mi jeszcze, jak wybierać, tzn. jeśli chciałabym zamówić przez Internet to jak zmierzyć mordkę psu? Czy może lepiej pierwszy kaganiec kupić normalnie w sklepie?

Cześć :)

Polecam te kagańce : http://ipo-sklep.pl/index.php?k155,kaga ... e,,9,chopo

Masz tam podaną długość ( od noska do oczu), szerokość kufy ( w najszerszym miejscu) oraz wysokość - tu nie ma problemu, bo w każdym z nich psiak śmiało otworzy paszczę :)

a to ściąga ;)
Obrazek

My mamy ten - dla suki : http://ipo-sklep.pl/index.php?p1158,kag ... -kod-ch520 , ale jest też odpowiednik dla psa : http://ipo-sklep.pl/index.php?p1159,kag ... kod-ch-522

Aria w swoim wygląda tak : Obrazek

Pozdrawiamy :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez minia » 21 wrz 2013, o 16:17

Dziękuję Wam bardzo :) :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Paciaki » 24 gru 2013, o 17:59

witam wszystkich i przy okazji wesolych swiat;) dziś moja psica kończy 3 miesiące i tak właśnie myślę że to odpowiednia pora żeby pomyśleć o przyzwyczajaniu jej do kaganca. Chodzi mi tu bardziej o sam fakt że coś ma na pysku:) co myślicie o takim materialowym? Chcem żeby pierwszy był lekki i mało uciążliwy
Paciaki
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje