Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Wybór kagańca

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 6 maja 2011, o 21:11

A myśmy zaczynali od nylonowych, aby gówniarza nauczyć, że coś jest na pyśku (zawsze był o 2-3 rozmiary większy), a potem metala mu kupiłam i wszystko było ok, dopóki sznaucer mamy nie dobrał się do niego i tych skórzanych pasków nie poszatkował na 1cm kawałki, potem z musu kupiłam skórzany (nie było rozmiaru metala, a potrzebowałam na wczoraj kaganka), a teraz mamy i metal (zapożyczony-dostany) i cały czas na fizjologa się przymierzamy, ale jakoś nam to kupno się nie przybliża, może dlatego że my w kaganku raz na ruski rok chodzimy..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 14 maja 2011, o 16:23

W sumie to nasz po osiedlu nie czesto w kagancu pomyka ale jest na smyczy-mamy fizjologiczny i uwazam ze spelnia swoje zadanie i nasz chetniej w nim biega :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 14 maja 2011, o 16:43

My przerabiałyśmy już kantarek, skórzany i plastikowy, ale jakoś pół roku temu kupiłam fizjologiczny ogumowany - trochę się zastanawiałam ale teraz wiem naprawdę warto :)

Tiga w kagańcu chodzi najczęściej w parku, ale tylko jak jest dużo ludzi, co by nie uciekali :)
Na spacerach po osiedlu to raz na czas jej zakładam, żeby potem jak trzeba założyć się nie obrażała.
A i jeszcze kaganiec ma zawsze w autobusie.
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 14 maja 2011, o 16:47

My tez fizjologiczny i tez raz na ruski rok, ale akurat kilka dni temu sie przydal, jak tramwajem jechalismy odebrac samochod z warsztatu. Dzieki temu traumatyczne przyzycie zwiazane z zalozeniem kaganca zostalo oslodzone ukochana przjazdzka samochodem :lol: Fizjologiczny kaganiec zdecydowanie jest najlepszy.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 14 maja 2011, o 20:32

Brawurka napisał(a):Aga, my na zlot przyjechaliśmy spóźnieni i jak weszliśmy na wybieg ta trójka stwierdziła, że Gamoń jest idealnym sparingpartnerem :mrgreen: , a że Gamoń ma pamięć jak słoń i bezczelności nie wybacza, to cała czwórka musiała cały zlot biegać w kagańcach. :-P

Karoll,
masz może zdjęcie, jak ze Spajderem się czulą? Bo mi Aga nie uwierzy :lol:

ja mam zaraz poszukam:) właśnie ostatnio oględałam nasze zlotowe zdjęcia

-- 14 maja 2011, o 22:10 --

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i z Amonem
Obrazek

-- 14 maja 2011, o 22:18 --

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- 14 maja 2011, o 22:22 --

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 22 maja 2011, o 20:22

Super foteczki :ok kudlacze robia wrazenie w tych opakowaniach :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

jaki kaganiec dla DON-a ?

Nieprzeczytany postprzez milenaa » 8 cze 2011, o 07:31

zastanawiam sie, jaki kaganiec kupić Atosowi. do tej pory miał metalowy firmy Dingo, ale szybko zardzewiał, dlatego szukam rady ;-) At to trudny przypadek- zwykły plastik nie zda egzaminu, skóra jest trudna w utrzymaniu czystości, więc też odpada .

Temat kagańca jest już tutaj: wybor-kaganca-t668.html

Wątek zostaje zablokowany, docelowo do usunięcia.

mod.Brawurka

Scaliłem tematy. Tomek.
milenaa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 9 cze 2011, o 19:46

Milenaa, wg mnie najlepszy i jedyny który jest wygodny dla naszych sierściuchów jest fizjologiczny, moja pierwsza Onka Afra miała fizjologiczny czeski, metalowy, mega wygodny,kupiłam go chyba z 15 lat temu na szkoleniu, wytrzymał wszystko, Afra nie reagowała na niego - nie przeszkadzał jej. Schilce kupiłam powlekany fizjologiczny, szybciutko go zaakceptowała i też nie reaguje jak jej zakładam na spacerki
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 9 cze 2011, o 19:51

możesz go kupić w IPO sklepie http://www.ipo-sklep.pl/ są tańsze niż na allegro i przesyłka przyszła na drugi dzień od zamówienia
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 9 cze 2011, o 21:29

Razgotra napisał(a):możesz go kupić w IPO sklepie http://www.ipo-sklep.pl/ są tańsze niż na allegro i przesyłka przyszła na drugi dzień od zamówienia

Też zamawiałam z IPO sklepu, powlekany(ogumowany).
Przesyłka rzeczywiście ekspresowa ;)
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje