Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Wyprawka dla ONka/DONka

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 09 maja 2012, 17:27

bomba że powstał taki temat :ok:
przyda się jak rodzice ONa kupią :lool:przydałoby się jeszcze tylko jakie co ma być duże :-P
dla grzywka wyprawkę już prawie mam to może dla ONa zacznę zbierać :roftl:


ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 23
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 5
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Wyprawka dla ONka/DONka

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 10 maja 2012, 10:53

Aniu, osobiście nie polecał bym poz. 12 czyli stojak dla misek. Pogląd, czy owczarek ma jeść z miski na podłodze czy na podwyższeniu zmieniał się już kilka razy. Ostatnio raczej uważa się, że miska na podwyższeniu sprzyja skrętowi żołądka.
Moim zdaniem też lepiej jak pies je z powierzchni podłogi, w końcu dzikim psowatym nikt nie kupuje stojaków.

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Avatar użytkownika
Nadworny dietetyk
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Wiek: 64
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 24
Dołączył(a): 14 lut 2011, 12:56

Re: Wyprawka dla ONka/DONka

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 15 maja 2012, 15:26

Tomek napisał(a):Proszę. :lool:

Obrazek

ile rzeczy... ja miałam tylko smycz, dwie obroże, 2 zabawki, miske i pudło karmy...
Raspberrydream
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post