Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szczenięta rasy owczarek niemiecki.

Wyselekcjonowana suczka w hodowli Berghorn

Nieprzeczytany postprzez berghorn » 7 sie 2013, o 13:23

Karma w wieku 4 miesięcy
Zapraszam
792 15 05 70

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
berghorn
Losowy avatar
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Jacek
Pochwały: 2

Re: Wyselekcjonowana suczka w hodowli Berghorn

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 7 sie 2013, o 16:00

bardzo ładna mocne ubarwienie :ok: takie mi się podobają
tatanka
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 7 sie 2013, o 17:41

Tatanka - jak na moje, to nie był ustawiony prawidłowo balans bieli w aparacie - zobacz na prześwietlenia na pierwszym zdjęciu.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez berghorn » 7 sie 2013, o 21:56

zdjecia robione telefonem bez ingerenji programami do zdjec bo nie mam pojecia o tym
nie zarzucac prosze mi takich rzeczy
berghorn
Losowy avatar
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 8 sie 2013, o 10:01

Tym bardziej może być zły balans :D
CanisFamiliaris
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Pochwały: 34

Nieprzeczytany postprzez berghorn » 8 sie 2013, o 10:21

posmiałem sie ze hej
berghorn
Losowy avatar
Hodowca

Nieprzeczytany postprzez CanisFamiliaris » 8 sie 2013, o 11:18

Oj no czasami ludzie biorą sobie do serca za bardzo coś czego nie powinni. Zdjęcie jest kiepskiej jakości, przejaskrawione więc i wykolorowanie psa może być zupełnie inne. Czego się zresztą można spodziewać po zdjęciu robionym komórką?

Przecież nie jest to celowy "foto szop".
CanisFamiliaris
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bura Won Do Domu :)
Imię: Marzena
Pochwały: 34

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 8 sie 2013, o 12:19

Żeby ocenić prawidłowo wybarwienie pomimo ustawień automatycznych na aparacie i lekkiego przejaskrawienia kolorów, to wystarczy porównać kolor pasa siwych włosów na wysokości 4 pary żeber albo na portkach z podpalaniem. A kontrast jest spory, także suczka na pewno nie ma jasnego biszkoptowego podpalania tylko faktycznie rude (jak na zdjęciu 3). Ma szansę wyrosnąć na ładne zwierzątko hodowlane w aktualnie modnym typie i tyle... bo rozumiem, że została wyselekcjonowana do wystaw właśnie. Gdybym ja szukała teoretycznie takiego zwierzątka, to miałabym zastrzeżenie do 4 rzeczy po zdjęciach, ale nie czepiałabym się ustawienia kontrastu zdjecia ;)

Mnie zresztą lekko zdziwiło, że suczkę "sugerowaną do hodowli" hodowca pokazuje na 'luźnych' zdjęciach, a nie jak to zwykle bywa tylko i wyłącznie w pozie wystawowej ;) Rozumiem że 4 m-czne zwierzątko miało zostać w hodowli, ale wyszło jakieś ALE i jak ktoś jest zainteresowany, to pewnie ma dzwonić i pytać.
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Pochwały: 27

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 sie 2013, o 13:12

Ajjj...
Piękne rudzielce,
Piękne długowłose...

Szczerze powiedziawszy nie wiem co to znaczy wyselekcjonowana suczka. Mnie raczej skojarzylo się to z tym, że absolutnie nie do hodowlanki...
Dla mnie modne sa owczarki w typie uzytkowym :), ale niestety prawda rzucajaca się w oczy na wystawach bywa brutalna....... Ehhh....:(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez berghorn » 8 sie 2013, o 13:44

Wyselekcjonowana , znaczy tyle ze miała zostać w hodowli ale postanowiłem kupic suczkę w Niemczech , co uczyniłem a ta jest do sprzedaży ,
nadaje się do hodowli zareczam , bo charakter jest super , dobry kolor , dobra głowa, ciemne oko , ale najwazniejsze to jak juz pisałem charakter jest super
zdjęcia nie w pozycji wystawowej specjalnie nie zrobione , aby zobaczyc jak naprawde wygląda suka , po 2 . robiłem zdjęcia sam , więc siłą rzeczy nie miałbym fizycznych szans ustawic suke i zrobic zdjęcie
Tyle

-- 8 sie 2013, o 14:48 --

Dzisiejszy spacer , zdjęcie tez z komórki

Obrazek
berghorn
Losowy avatar
Hodowca

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje