Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Wystawa klubu ON Witaszyce 2015

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 25 wrz 2015, o 12:46

Patrzcie i płaczcie...

https://www.youtube.com/channel/UCFtKDJRoI1f7xFhT_MIhIhQ

I osobo jeden filmik - nie jestem za pozytywnym szkoleniem, ale oczom nie wierzę - pies obrywa za nic, a sędzia na to pozwala? Czy tylko ja uważam, że przewodnik powinien być zdyskwalifikowany? :(

https://www.youtube.com/watch?v=GS83dgBQYDs
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Re: Wystawa klubu ON Witaszyce 2015

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 1 paź 2015, o 08:42

Patrzę i płaczę :-((
Większość :negatyw: problem z posłuszeństwem i gryzieniem :negatyw: Czy to wina słabego przygotowania, czy też predyspozycji psa? Sprawdziłam wyniki .... zbyt mało psów (jak dla mnie) nie zaliczyło testów.

Według mnie bardzo fajnie wypadła DEGRA Kalupus. Przewodniczka - spokój, opanowanie, pewność siebie. Suka - dobrze przygotowana.
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje