Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wszystko o wystawach i wystawianiu.

Wystawy a rodowód

Nieprzeczytany postprzez amassalska » 09 mar 2015, 09:08

Witam wszystkich mam pytanie.Czy muszę wystawiać moją sunię,aby jej dzieci miały rodowód? Czy to jest zbędne? pozdrawiam wszystkich:)
amassalska
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: luna
Imię: agnieszka
Wiek: 42
Lokalizacja: Polska warszawa
Dołączył(a): 25 sty 2015, 11:53

Re: Wystawy a rodowód

Nieprzeczytany postprzez matinee » 09 mar 2015, 09:35

Nie napisałaś, czy suczka posiada rodowód i jakiej organizacji. Jeśli jest to rodowód Związku Kynologicznego w Polsce, obowiązuje cię regulamin hodowlany, który znajdziesz na stronie ZKwP. W skrócie - jeśli chcesz, aby twoja sunia miała uprawnienia hodowlane, czyli aby legalnie mogła mieć potomstwo, musisz zaliczyć trzy wystawy, w tym jedną międzynarodową. Suczka musi zdobyć na nich ocenę co najmniej bardzo dobrą. Jeśli spełnisz ten i pozostałe warunki i uzyskasz uprawnienia hodowlane, szczenięta będą miały rodowody - oczywiście po kryciu uprawnionym reproduktorem.
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
matinee
Avatar użytkownika
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 76
Dołączył(a): 08 sty 2012, 16:46

Re: Wystawy a rodowód

Nieprzeczytany postprzez amassalska » 09 mar 2015, 12:26

Luna posiada rodowód z KHRON pochodzi ze Skrzatuskiej Twierdzy.Czy w tym wypadku obowiązuje mnie jaą to samo.Pytam z czystej ciekawości,bo nie planuję małej gromadki w domu:) Dziekuje matinee za odpowiedz na moje pytanie.Pozdrawiamy z Luną :-)
amassalska
Losowy avatar
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: luna
Imię: agnieszka
Wiek: 42
Lokalizacja: Polska warszawa
Dołączył(a): 25 sty 2015, 11:53

Re: Wystawy a rodowód

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 09 mar 2015, 13:30

Musisz poczytać regulamin na stronie khron ja mam psa z pkpr i w regulaminie suka musi mieć 18 miesięcy żeby była suka hodowlany,przeswietlenie na dysplazje i przegląd hodowlany a o wystawach to nie wiem a i testy DNA
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 31
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 13
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post