Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Chcesz pomóc ulepszyć forum? To miejsce czeka na Twoje sugestie.

Re: Wysyłanie listów

Nieprzeczytany postprzez dariex » 8 sie 2012, o 08:19

a jakiej wielkości serwer jest potrzebny?
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 sie 2012, o 08:22

U mnie fsio hula aż miło. Może raz tylko przez parę minut wywaliło mi przekierowanie na dlink'a kiedy wpisywałam adres forum, a tak to nie mam żadnych problemów z zalogowaniem się czy PW.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 8 sie 2012, o 09:39

U mnie też nie ma żadnych problemów poza okresami gdy serwer jest całkowicie wyłączony. Mamy gwarantowany uptime 99,8%, czyli w skali roku może być ~17,5h przerwy w dostarczaniu usług.

Do do parametrów, to nie zużywamy wiele transferu, nie potrzebujemy też dużego przydziału dysku. Istotny jest limit jednoczesnych połączeń do bazy danych, maksymalne, chwilowe % obciążenie procesora, ilość przydzielonej pamięci, to na jakich dyskach jest baza danych, jaki jest panel administratora, jaka wersja PHP serwera i wiele innych rzeczy z usługami dodatkowymi włącznie. Przy serwerze współdzielonym nie ma żadnej gwarancji, że gdzie indziej będzie lepiej, a przenosiny to nie takie hop siup.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez dariex » 8 sie 2012, o 09:42

Zdaje sobie sprawe,ze nie hop siup,bo kilkakrotnie przenosiłam własną stronę wraz ze sklepem.
Ja chodzę na fora dość często i jedynie piszę,to co widzę.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 8 sie 2012, o 09:52

I jestem Ci Daria bardzo wdzięczny za uwagi. Jeśli sytuacja pogorszy się, to będziemy w odpowiednim czasie zastanawiać się nad zmianą usługodawcy. Moja niechęć do tego wynika głównie z braku znanej, pewnej alternatywy.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 20 lut 2013, o 17:45

Nie mogę wysłać pw i nie wiem o co chodzi :-( widnieje jako "do wysłania" od wczoraj
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 lut 2013, o 17:58

Szpak napisał(a):Nie mogę wysłać pw i nie wiem o co chodzi :-( widnieje jako "do wysłania" od wczoraj

Bo to osoba nie odebrała jeszcze tej wiadomości :ok:
Jak przeczyta to będzie w "wysłanych" :ok:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez makowecki » 19 lis 2013, o 22:39

Witam, ja mam podobny problem.
wysłałem jako świeży forumowicz kilka prywatnych wiadomości, i jak na razie bez odzewu:(:(:(

-- 19 lis 2013, o 22:40 --

ooo dopiero teraz zauważyłem że temat jest już stary, a ja w tej chwili borykam się z problemem wysyłania pw
makowecki
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Klara
Imię: Mariusz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 20 lis 2013, o 00:34

Wysłana wiadomość jest zapisana w folderze "do wysłania" dopóki odbiorca jej nie otworzy. Po otwarciu przez odbiorcę jest automatycznie przerzucana do folderu "wysłane".
Za brak odpowiedzi ADM nie ponosi odpowiedzialności. ;-)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez makowecki » 20 lis 2013, o 07:00

Ok. nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac:)dziękuje i pozdrawiam:)
makowecki
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Klara
Imię: Mariusz
Pochwały: 1

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje