Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Z Raszką wśród ludzi.

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 25 lip 2013, o 10:50

Nie mogę się doczekać, niecierpliwa jestem :D
Swoją drogą, to okładka psio-rybna była by naprawdę fajna, ale Raszka w pełnym biegu to też nie lada rarytas :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 25 lip 2013, o 12:33

Ja z kolei troszkę poradników fotograficznych pochłonęłam i najlepiej sprawdzają się (i w bankach zdjęć są najczęściej kupowane) zdjęcia na zielonym tle. Kolor kojarzony jest z życiem, witalnością, świeżością. Kiedy robiliśmy w szkole syna fotoksiążkę na pożegnanie wychowawczyni (każde dziecko miało dwie strony) furorę zrobiło zdjęcie mojego syna na trawie - zostawiło daleko w tyle te robione przez rodziców posiadających sprzęt foto za kilkanaście tysięcy.

Na książkę Pani Zofii oczywiście czekam niecierpliwie :)
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 25 lip 2013, o 17:16

Ja nie lubię zielonego... wcale a wcale nie podoba mi się zielone tło w książkach z hobby. ;-) Dla mie fotografia zadowolonego psa, pełnego radości do świata - to największa reklama tego, co zawiera książka :).

Również nie mogę się doczekać...
Czy istnieje jakaś szansa tudzież zadanie specjalne - na zdobycie egzemplarza z autografem? :ooops:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 25 lip 2013, o 18:57

Starczy zorganizować coś w rodzaju miniseminarium - dyskusja o psich sprawach, o książce, kupno na miejscu z dedykacją:-))
Lub w kilka osób -jak czwórka do bridża - przyjechać do Krakowa z wizytą do Raszki:-))

Zofia Mrzewińska
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 26 lip 2013, o 09:54

Jak to nie lubisz zielonego, Aga? Nie lubisz wiosny, szaleństw z psem na łonie natury? Nigdy w to nie uwierzę :lool:
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Nieprzeczytany postprzez baby245 » 26 lip 2013, o 10:03

I ja czekam z niecierpliwością na książkę :ooops: Mam wszystkie książki Pani Zofii oprócz jednej nie udało mi się jej zdobyć :-(( Także czekam, bo chciałabym już ją przeczytać i dowiedzieć się czegoś nowego :-)
Pozdrawiam
Ewa Beruś
baby245
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Devil z Grodu Smoka
Imię: Ewa

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 26 lip 2013, o 10:12

baby245 napisał(a):I ja czekam z niecierpliwością na książkę :ooops: Mam wszystkie książki Pani Zofii oprócz jednej nie udało mi się jej zdobyć :-(( (...)
Ewa Beruś

Niech zgadnę - "Z kluczem do psa?"
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 lip 2013, o 10:37

Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale nie kupuje i nie używam koloru zielonego.
Kwiaty, trawka - OK. ;)

"Z kluczem do psa" to wspaniała książka!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 26 lip 2013, o 10:45

Nie drażnić się, proszę. Wiemy, ze książka jest wspaniała, ale nigdzie dostać jej nie można :(
Z tego co wyczytałam w necie do książki była dołączona płyta z filmikami?
Obrazek

Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 26 lip 2013, o 11:53

Nowa książka "Zwykły niezwykły przyjaciel" zawiera wszystko, co bylo najważniejsze w "Z kluczem do psa" , ale to bardzo (trzykrotnie) poszerzona wersja zawierająca także wiele nowych tematów. Lepiej - tak sądzę - uszeregowanych.
Do Klucza była dołączona płytka z treningiem 10-tygodniowej Raszki, to były przede wszystkim podstawy aportowania z dość trudnym szczeniakiem (Raszka nie była samograjem aportowym, polowała na wszystko, ale tylko dla siebie) i demonstracja, jak odbierać bezkonfliktowo kość. W nowej książce nie ma już blogu o wychowaniu Raszki - jest dostępny bez logowania na innym forum psim - za to więcej o aporcie, pracy węchowej, motywowaniu i emocjach. Płytki też nie ma - za drogo by wyszło, a ja chcialam, aby to był tani poradnik, dostępny dla każdego.
Na tyle tani, aby też każdy hodowca dorzucał jako wyprawkę dla szczeniaka.

Zofia Mrzewińska
Zofia
Sędzia próby pracy
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje