Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Z. Mrzewińska - "Zwykły niezwykły przyjaciel"

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 6 paź 2013, o 21:34

Aneto, zarobiłam grosz ostatnio na wykladach i zajęciach w Gdańsku - kupie sobie za stówę radość posiadania tego albumu.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Jeanette » 7 paź 2013, o 07:32

Super :-) To teraz liczę na wrażenia z lektury :-)
Jeanette
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Aneta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 8 paź 2013, o 15:00

Weszłam na witrynę wydawcy Spotkań z Simoną Kossak i mój antywirus podniósł alarm... Będę musiała jakoś inaczej szukać możliwości zamowienia.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Jeanette » 8 paź 2013, o 21:32

Hm, mnie nigdy nic takiego nie spotkało, a wchodziłam na tę stronę (http://pip.uwb.edu.pl/trans) zarówno przez mój komputer domowy, jak i ten w pracy...
W takim razie może do nich zadzwonić (085 745 74 23) lub napisać (transhum@uwb.edu.pl). Być może telefonicznie lub mailowo też można zamówić książkę. Powodzenia :-)
Jeanette
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Aneta
Pochwały: 1

Re: Z. Mrzewińska - "Zwykły niezwykły przyjaciel" - z autogr

Nieprzeczytany postprzez Czandra » 10 paź 2013, o 08:47

Zofia napisał(a):9-10 listopada będę prowadzic zajęcia (teoria i praktyka) o nauce aportu i motywowaniu aportem i pracą węchową w Tarnowskich Górach - ale ta szkola jeszcze nie ogłosiła na stronie. Tyle że tam to płatne, a ilość miejsc ograniczona. Prosze zaproponować w swoim oddziale ZKwP takie spotkanie autorskie plus prelekcja i demonstracja prowadzenia szczeniaka 3-4 miesięcznego, wtedy Oddzial rozlicza mi delegację sędziowską, a uczestnicy powinni mieć wstęp wolny.

Zofia -

Pani Zofio, czy juz wiadomo cos o tych spotkaniach? Jaka szkoła to bedzie prowadzić? Chciałabym skorzystać, ale nigdzie nie znajduję szczegółów.
Bedę wdzięczna za podpowiedź.
Czandra
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Awra -Traho
Imię: Andżelika

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 10 paź 2013, o 09:10

Tu

http://www.psikurs.pl/

ale jeszcze nie widzę informacji na stronie. Nie lepiej zabrać Wam 8-10 chętnych, znależć jakis teren i zaprosić mnie nad morze?
Może we wspólpracy z Silva Lupus albo samodzielnie zorganizujcie? Albo w porozumieniu z oddziałem ZkwP, ktory zorganizuje spotkanie dotyczace podstaw wychowania szczeniąt, jak w Częstochowie?

Ja do Tarnowskich Gór mam blisko, to dla Tarnowskie Góry są doskonałe :lool:

Zofia.
Zofia
Sędzia próby pracy

Nieprzeczytany postprzez Czandra » 10 paź 2013, o 15:01

Bardzo dziękuje Pani Zofio za odpowiedż i zapowiedź chęci przyjazdu nad morze. Będę próbowac zorganizować grupę na miejscu. Pozdrawiam
Czandra
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Awra -Traho
Imię: Andżelika

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 11 paź 2013, o 21:10

a ja się przyszłam pochwalić, że książka mi wczoraj przyszła i już w połowie jestem:)
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez ewa » 12 paź 2013, o 20:02

u nas książka pochłonięta jednym tchem :-) rewelacja :yahoo: stosujemy się do zasady...chwal za każdym razem...często.. i chyba są efekty :-) p.Zofio....dziękujemy,że jest Pani z nami :dzięki:
Obrazek Obrazek

Życie bez psa jest niczym - Elizabeth Bowen
ewa
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 paź 2013, o 15:33

Ja sobie rozłożyłem przyjemność na dwa razy. Co nieco nowego i przydatnego wyczytałem. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje