Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Z psem nad morze

Nieprzeczytany postprzez agis » 8 mar 2011, o 08:06

Planuje wrześniowy wypad nad morze. Mam jednak problem z wybraniem miejsca. W zeszłym roku byliśmy w Jantarze, w tym roku chcielibyśmy odwiedzić inne miejsce :)
Interesują mnie -ze względu na odległość - okolice Trójmiasta, Mierzeja Wiślana lub Wyspa Sobieszewska. Może ktoś poleci, jakiś ośrodek, w którym nie krzywią się na psy ;) No i ważne, żeby nie było zakazu wchodzenia z psem na plażę :)

A to ośrodek, w którym byliśmy w zeszłym roku (http://www.astra.mierzeja.pl/). Gdyby ktoś chciał się tam wybrać - polecam. A plaża w Jantarze szeroka i we wrześniu praktycznie pusta.
agis
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Max&Uzi
Imię: Agnieszka
Pochwały: 4

Re: Z psem nad morze

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 8 mar 2011, o 11:37

My byliśmy na wyspie sobieszewskiej w zeszłe wakacje :D
to zależy na jakie warunki się nastawiasz ;) ale polecam Świbno my byliśmy w takim maluśkim ośrodku (3 domki) zaraz tuż obok ośrodka "Chemitex'u"
przemiła właścicielka, 100% akceptacja psów, Szaman (bo szyszki jeszcze u nas ni było) biegał sobie po ośrodku luzem- bo akurat mieliśmy takie szczęście , ze byliśmy tam sami ;)
na plaży nikt nam uwagi nie zwrócił, ba nie wiedziała nawet zakazu a i psów mozna było troche spotkać (co nie znaczy , ze nie dało się znaleźć odosobnionego miejsca tylko "tylko dla nas" ;)
standard ośrodka nie jest najwyższy - delikatnie mówiąc- głęboki PRL, ale woda w prysznicu zawsze ciepła była
domki są wyposażone w lodówkę i kuchenkę

ja lubię takie dziwne "nie hiltonowe" klimaty ;)
niestety ośrodek nie ma strony www- pewnie dla tego ze prowadzi go "strasza pani"- ale mam telefon jak co ;)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 13 mar 2011, o 00:18

agis napisał(a):Planuje wrześniowy wypad nad morze. Mam jednak problem z wybraniem miejsca. W zeszłym roku byliśmy w Jantarze, w tym roku chcielibyśmy odwiedzić inne miejsce :)
Interesują mnie -ze względu na odległość - okolice Trójmiasta, Mierzeja Wiślana lub Wyspa Sobieszewska. Może ktoś poleci, jakiś ośrodek, w którym nie krzywią się na psy ;) No i ważne, żeby nie było zakazu wchodzenia z psem na plażę :)

A to ośrodek, w którym byliśmy w zeszłym roku (http://www.astra.mierzeja.pl/). Gdyby ktoś chciał się tam wybrać - polecam. A plaża w Jantarze szeroka i we wrześniu praktycznie pusta.

Moze wybierzesz sie na zlot owczarkow we wrzesniu do Krynicy Morskiej termin 09-11.09 szczegoly na stronie spotkania ogolnopolskie -zapraszamy :hi osrodek jest :D dostep do wody super bo zalew lub pelne morze do wyboru ;-) pytania prosze na pw
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez agis » 14 mar 2011, o 12:16

agrafka napisał(a):My byliśmy na wyspie sobieszewskiej w zeszłe wakacje :D
to zależy na jakie warunki się nastawiasz ;) ale polecam Świbno my byliśmy w takim maluśkim ośrodku (3 domki) zaraz tuż obok ośrodka "Chemitex'u"
przemiła właścicielka, 100% akceptacja psów, Szaman (bo szyszki jeszcze u nas ni było) biegał sobie po ośrodku luzem- bo akurat mieliśmy takie szczęście , ze byliśmy tam sami ;)
na plaży nikt nam uwagi nie zwrócił, ba nie wiedziała nawet zakazu a i psów mozna było troche spotkać (co nie znaczy , ze nie dało się znaleźć odosobnionego miejsca tylko "tylko dla nas" ;)
standard ośrodka nie jest najwyższy - delikatnie mówiąc- głęboki PRL, ale woda w prysznicu zawsze ciepła była
domki są wyposażone w lodówkę i kuchenkę

ja lubię takie dziwne "nie hiltonowe" klimaty ;)
niestety ośrodek nie ma strony www- pewnie dla tego ze prowadzi go "strasza pani"- ale mam telefon jak co ;)

Mi do szczęścia wiele nie potrzeba ;) Łóżko, czysta pościel i właśnie ciepła woda pod prysznicem ;) Najważniejsze, żeby psy były szczęśliwe :D
Jeżeli się zdecydujemy na Wyspę Sobieszewską, to zgłoszę się po telefon 8-)

Do Hiku27: Niestety, urlop już zaklepany i niestety nie w tym terminie. Wiem, że to weekend, ale dwa razy w miesiącu nad morze nie dam rady.
agis
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Max&Uzi
Imię: Agnieszka
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 kwi 2011, o 13:36

Gdzie mozna wyskoczyc z psem na majowy week aby pies mogl wejsc na plaze? Okolice gdanska odpadaja.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Camila » 13 cze 2011, o 08:04

Macie jakies namiary na pola namiotowe nad morzem ?? Jednak z mężem wybieramy sie na morze na weekend ,ale szczerze nie wiem gdzie ?? Będę wdzieczna za odpowiedź
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 18 cze 2011, o 14:16

może komuś się przyda:)
http://www.morskiedomki.pl/index.php?index

można mówić że jesteście z owczarka Pani Agnieszka chętnie przyjmie l zaraz jeszcze dam jedne namiary

Autor postu otrzymał pochwałę
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 9 lip 2011, o 20:13

Ja polecam również Bobolin i pensjonat Bryza:
http://pensjonatbryza.pl/

Pensjonat mieści się 300metrów od morskich domków które poleciła post wyżej Ela (Razgotra) :-)
Państwo prowadzący ten Pensjonat są bardzo gościnni, wiedzą coś na temat psiaków bo mieli przez 16 lat owczareczkę mixa którą układali pod kątem PT :-) Pensjonacik baaaardzo wygodny, Nazgul jako pies nie szczekający, nie śpiący na łóżku, sprawdził się tam super i byliśmy mile przyjęci :-) Tuż za posesją, na sąsiedniej działce ogroooooooomne pole do wybiegania psiaka, (skoszona trawa o szerokości co najmniej 8 długości dalekich rzutów piłek gappayowskich :-P )
Jak by co, więcej informacji na priv ;-)
Także polecam!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Nika » 19 lip 2011, o 15:39

Czy ktoś był w Łebie z psem , wiem że plaża "C" jest niestrzeżona ale czy nikt mnie z psem nie wywali.
Nika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 lip 2011, o 22:37

Szkoda że w necie tak mało jest odpowiedzi na pytania o noclegi i możliwość wejścia na plaże ze psem nad morzem...
Jednak w zaludnionych kurortach to nic fajnego i dla psa i dla właścicieli - chodziliśmy z Nazgulem na obiad do Dąbek i o ile plażą jeszcze jakoś się szło bo ludu za dużo nie było (natrafiliśmy na nie za upalną pogodę), tak po zatłoczonych wąskich chodniczkach centrum miasteczka już nie bardzo - momentami nie było jak się obrócić, że nie wspomnę o dyskomforcie przy wywaleniu psiej kity na środek chodnika na "siad" :D. Naprawdę wtedy dało się odczuć, że mam strasznie dużego psa :lol: Ale daliśmy radę i nie żałuję zabrania N nad morze, wszystkim nam bardzo się podobało, a Nazgul to był naprawdę wniebowzięty :yahoo

Aga i N
Owczarkowa wyga

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje