Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Z życia Amby

Nieprzeczytany postprzez niya » 12 kwi 2012, o 13:09

Pozwolę sobie założyć jeden konkretny wątek o wyczynach Amby aby Wam nie śmiecić :)

Z dziś. Jestem w pracy. Dzwoni kurier, że stoi pod bramą i że ma paczkę za pobraniem i czy ktoś jest w domu, aby odebrać i zapłacić. Mówię mu, że tak w domu jest babcia męża i że wszystko przygotowane. No ale pod bramą jest pies i czy on coś zrobi, tłumaczę, że nic nie zrobi, ale jeśli się boi to ja szybko do domu zadzwonię, aby ją schować i co słyszę? "nie nie ja się psów nie boję tylko.... czy ten pies dziś jadł? wygląda na głodnego" :roftl:

Ja sobie myślę "no tak to skoro mój pies umie robić minę zagłodzonego zwierzaka to się nie dziwię, że tak łatwo żebra do tej miski", którą to Pani Amba wspaniale wciąż pod bramę nosi jak nas nie ma w domu :mur: co ciekawe babcia męża zauważyła, że zawsze kilka minut przed naszym przyjazdem z pracy odnosi miskę na miejsce
:D
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Re: Z życia Amby

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 12 kwi 2012, o 13:43

Taaa taki pamiętnik to super sprawa :D
normalnie już jestem jej fanką :)
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 kwi 2012, o 13:46

Mamy na forum gwiazdę. :lool:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 12 kwi 2012, o 13:54

Amba na aktorke! :D Może otwórz szkolę dla psów? Na pewno psy ucieszyłyby się ucząc się od Amby dzwonienia do domu, żebrania pod brama... :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez blaaa » 12 kwi 2012, o 15:41

saacrum napisał(a):Na pewno psy ucieszyłyby się ucząc się od Amby dzwonienia do domu, żebrania pod brama... :D

Hah to dzwonienie mnie rozwaliło po prostu ;)
Świetna psica ;)
blaaa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez niya » 19 kwi 2012, o 07:42

Wzięłam ostatnio Ambę do mojej pracy, wprawdzie nie planowałam tego, ale skoro mi się już usadowiła w aucie to czemu nie?. Do pracy miałam podjechać tylko na godzinkę więc założyłam, że nie zdąży nikogo połknąć ;-) . Ponieważ do pracy mam 20 km to przy okazji się przejechała, wylizała mi dokładnie od wewnątrz szyby ponieważ z innego auta dzieci jej machały i chciała je polizać :). Zajechałyśmy pod pracę, założyłam kaganiec, smycz i idziemy do budynku. Ponieważ pracuję z mężem to chciałam się trochę pobawić, wzięłam z auta jego sweter i mówię do Amby ( bardziej do siebie bo nie wierzyłam, że się uda) "szukaj pana, szukaj" nie wiedziała co biedna zrobić :roftl:, ale wywąchała go i ciągnie mnie do przodu, w budynku ją puściłam a ona biegiem przez korytarz ja się wystraszyłam bo raptownie skręciła w lewo i słyszę krzyk "aaaa Amba co TY TU ROBISZ?" znaczy się znalazła :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
W pracy poznała moich współpracowników i z godzinki zrobiły się 3 bo nijak się z nią pożegnać nie mogli :lool: Z rozbiegu wzięłam sunie jadąc po córkę do szkoły, oj jakie moje dziecko było szczęśliwe jak jej koleżanki i koledzy głaskali jej piesia i raz po raz mówili " ale Ci fajnie" moje dziecko ze 2 metry wtedy urosło z dumy :). Tylko teraz mój mąż ma problem bo średnio raz w tygodniu musi obowiązkowo z psem po dziecko jechać do szkoły bo koleżanki i koledzy proszą moją córkę o Ambę :D no i jest problem bo proszę państwa mój mąż jeździ coupe :D
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Re: Z życia Amby - zacięcie handlarskie

Nieprzeczytany postprzez niya » 11 cze 2012, o 07:05

Pamiętacie jak moja Amba nauczyła się żebrać pod bramą, otóż pragnę poinformować, że temat definitywnie zakończony! teraz jedzonko wymienia na .....moje obuwie.... kilka razy wracając z różnych miejsc natknęłam się na moje buty pod bramą, myślałam, że ot Amba się stęskniła za pańcią to sobie zapaszek przypomina :lool: ale wczoraj mi sąsiadka moje sandały przyniosła, mówiła, że dała Ambie kawałek kaszanki, a Amba w zęby mój sandał i wysunęła go przez szczeble w bramie upuszczając na ziemię, pomachała ogonem pochłonęła kaszankę i pobiegła do domu po mój pantofel.

ja wiem wiem to tylko przypadek, ona po prostu znalazła sobie nową zabawę ale kurka sąsiedzi się ze mnie śmieją i już słucham jaką Amba by karierę zrobiła w handlu........ dobrze że to nie złośliwie ;)
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 11 cze 2012, o 07:33

Bardzo fajnie się czyta takie historyjki. Chcemy jeszcze!! :-);-)
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 11 cze 2012, o 07:53

Numerantka. :roftl:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 11 cze 2012, o 22:20

Ciekawe co ona jeszcze wymyśli? :roftl: Aż strach się bać - co Ci z domu wyniesie i przehandluje :lool:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Dot i 0 gości

Opcje