Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Informacje o zaginionych i znalezionych owczarkach staroniemieckich.

Re: ZAGINEŁA SUCZKA OWCZAREK NIEMIECKI Z RODOWODEM LANA

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 kwi 2011, o 05:57

Przede wszystkim musisz codziennie dzwonić do straży miejskiej, okolicznych schronisk i lekarzy weterynarii. Rozlepić w całej miejscowości w której zaginęła ulotki na drzewach. No i chodzić, szukać, nawoływać, wypytywać napotkanych ludzi.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez dominika-lana » 22 kwi 2011, o 21:57

Witam mam bardzo dobra wiadomość sunia się odnalazła właśnie przed chwilą ją przywiozłam do domu :) Tak się ciesze bardzo aż kamień z serca zpadł :)
dominika-lana
Losowy avatar

Re: ZAGINEŁA SUCZKA OWCZAREK NIEMIECKI LANA - odnaleziona!

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 23 kwi 2011, o 08:44

Super wiadomość! :D
Kilche
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 23 kwi 2011, o 09:52

świetnie :yahoo
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 23 kwi 2011, o 11:39

Bardzo się cieszę. :yahoo
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 23 kwi 2011, o 15:06

dominika-lana napisał(a):Witam mam bardzo dobra wiadomość sunia się odnalazła właśnie przed chwilą ją przywiozłam do domu :) Tak się ciesze bardzo aż kamień z serca zpadł :)

To chyba wszyscy baaardo się cieszą i to na szczęście przed świętami :)
a ktoś dał Ci informację gdzie jest, czy szukaliście na własną rękę?
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez dominika-lana » 23 kwi 2011, o 21:31

Szukaliśmy na własną ręke poszłam zgłosić sołtysowi i dopiero on mnie poinformował ze sunia biega po polach i wtedy szybko pobiegłam i akurat dzieci ją dokarmiali i zawołałam ją ale była tak przepłoszona ze nawet do mnie bała a początku się podejść dopiero po chwili zajarzyła kto to ja jestem :):):)
dominika-lana
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agis » 24 kwi 2011, o 08:44

Super, że sunia się znalazła yes
agis
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Max&Uzi
Imię: Agnieszka
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez dominika-lana » 24 kwi 2011, o 10:03

Również się bardzo cieszymy że się odnalazła i pierwsze święta spędziła z nami... yes yes yes Teraz to jest tak pilnowana jak oka w głowie dobrze ,ze w las gdzieś nie uciekła i nie błodziła po lasach tym bardziej że tam wkoło pola, lasy a pilnowała sie jednego domu gdzie tam chodziła i ją dokarmiali dlatego sie pilnowała wiedziała ze dadzą jej chodz odrobinke jedzenia. Chodz przez te dwa dni strasznie schudła ale szybko nadrobiła :yahoo :yahoo :yahoo Najważniejsze ze jest spowrotem z nami bo już byliśmy pewni że się nie odnajdzie ale jak widać pomogły modlitwy itp. :D
dominika-lana
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje