Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Odrobina zdrowej rywalizacji...

Owczarek z pasją....

Ankieta wygasła 10 lip 2011, o 20:15

1. Syriusz od Kasi (Czarnewilki) - "papieromaniak :lool: "
4
13%
2. Fram od Basi (Mamurda) - "...pasją jest woda..., najlepiej bardzo budna :lool: "
3
9%
3. Hikari od Wojtka (Hiku27) - "Parapetowy Milosnik Histori Gdańska ;-) ;-) ;-) "
6
19%
4. Baks od Magdy (madlen26) - "Mój Baks od małego zawsze chciał być kangurem :lool: "
7
22%
5. Gabi od Kasi (sKate89sc)
2
6%
6. Balto od Ewy (Nebrot) - "Wyskokowy Użytek"
4
13%
7. Djuna od Justyny (Malkin) - "Zawsze trzeba mieć ją na oku "
1
3%
8. Nazgul od Agi (Aga i N) - "woda, woda, wodaa!!!!"
5
16%

Liczba głosów : 32

ZAKOŃCZONY [Konkurs nr 10] - Owczarkowe pasje :)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 cze 2011, o 09:35

Wszem i wobec ogłaszam iż najbardziej pasjonującym się owczarkiem który od małego chciał być kangurem ;-) został...
Baks od Magdy (madlen26) :yahoo yes
Obrazek

Gratulacje za udany kadr :ok :yahoo

Nie śpimy, nie wakacjujemy, wybieramyyyy ;-) owczarka z najfajniejszą/najweselszą/najoryginalniejszą... naj naj naj ;) pasją :ok

1. Syriusz od Kasi (Czarnewilki) - "papieromaniak :lool: "
Obrazek

2. Fram od Basi (Mamurda) - "...pasją jest woda..., najlepiej bardzo budna :lool: "
Obrazek

3. Hikari od Wojtka (Hiku27) - "Parapetowy Milosnik Histori Gdańska ;-) ;-) ;-) "
Obrazek

4. Baks od Magdy (madlen26) - "Mój Baks od małego zawsze chciał być kangurem :lool: "
Obrazek

5. Gabi od Kasi (sKate89sc)
Obrazek

6. Balto od Ewy (Nebrot) - "Wyskokowy Użytek"
Obrazek

7. Djuna od Justyny (Malkin) - "Zawsze trzeba mieć ją na oku "
Obrazek

8. Nazgul od Agi (Aga i N) - "woda, woda, wodaa!!!!"
Obrazek

zapraszam do głosowania :)

Zwycięzcami poprzedniego konkursu zostało czarnuszkowe trio: Demon, Hades i Syriusz od Kasi (CzarneWilki).
Gratulujemy wygranej, a oto temat na ten tydzień zabawy zaproponowany przez Kasię:

Owczarkowe pasje
, czyli co nasz pies lubi najbardziej, hobby naszych psiaków. Można wrzucać zdjęcia prezentujące pasje naszych łowcarów niekoniecznie podzielane przez właścicieli :yahoo

Do roboty, temat szeroki jak rzeka także można sobie popłynąć :lool:

Regulamin konkursu dostępny jest w dziale "konkursy". Po krótce przypominam:
jeśli ktoś jest tutaj pierwszy raz, a chciałby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać jedno zdjęcie konkursowe, lub więcej. W przypadku większej ilości zdjęć, jedno należy umieścić jako pierwsze, lub podpisać nad zdjęciem słowem "konkurs".
chciałam też przypomnieć, iż ten kto mi nie podał tematu na priv i nie zrobi tego do niedzieli do godziny 20.00 (ew. do poniedziałku do godz. 8:00), w przypadku wygranej jego możliwość ogłoszenia tematu na kolejny konkurs przepada.
Ostatnio edytowano 10 lip 2011, o 19:16 przez Aga i N, łącznie edytowano 7 razy
Aga i N
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Pochwały: 43

Re: [Konkurs nr 10] - Owczarkowe pasje :)

Nieprzeczytany postprzez Czarnewilki » 27 cze 2011, o 10:10

Dziękuję za nowy temat. Raz jeszcze wyjaśniam że nie mogłam wczoraj nawet zajrzeć do kompa gdyż byliśmy cały dzień na wystawie w Sieradzu. Stą moje spóźnienie z tematem. :oops:

A wracając do tematu może ja zacznę. Suriusz papieromaniak :lool:

KONKURS

Obrazek

i poza nim ...

Obrazek

Obrazek
Czarnewilki
Początkujący owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Czarne Wilki
Imię: Kasia
Urodziny
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 27 cze 2011, o 18:16

Pasja mojego psa (pomijając piłeczkę-gapaykę :) ) jest woda, najlepiej bardzo brudna :lool:

KONKURS

Obrazek

i patole jak największe jakie się da znaleźć:

Obrazek

a tutaj jako ciekawostka: wodno błotna kąpiel Frama:

View My Video

Nie wiem które zdjęcie będzie konkursowe. Zdecyduję potem :scratch
Ostatnio edytowano 1 lip 2011, o 08:54 przez mamurda, łącznie edytowano 1 raz
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 cze 2011, o 22:04

Nie no znowu........ Basiu jak możesz tak przed snem mnie rozbawiać tym filmikiem :lool:
Masz moją nagrodę specjalną za filmik - wyróżnienie jak bum cyk cyk się należy za łobuza Frama, i te oczyska uhahane... Oj by się we dwóch z Nazgulem zgadali do brojenia oj tak :-P

A czarnuszek z kanapą też jest niesamowity :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 28 cze 2011, o 05:28

:lool: Aga , przynajmniej tyle mogłam zrobić dla ciebie :D Śmiech to zdrowie, a jeszcze przed snem , to samo zdrowie. :ok
mamurda
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 28 cze 2011, o 09:02

Filmik jest super :D Powinien zostac uznany jako zdjecie w konkursie :ok
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 28 cze 2011, o 09:10

Wrzucamy cos na konkursik
Konkurs-Parapetowy Milosnik Histori Gdańska ;-) ;-) ;-)
Obrazek

Obrazek
zeby nie bylo ze nie lubi z pasja wylegiwac sie na parapecie ;-) :lool:
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 28 cze 2011, o 09:32

Hi hi hi :D On tam sam wskakuje?
mamurda
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 cze 2011, o 06:45

UWAGA - NIE BĘDĘ MOGŁA ZAKOŃCZYĆ W NIEDZIELĘ KONKURSOWEGO KONKURSU - TAKŻE WYJĄTKOWO TEN ETAP POTRWA 2 TYGODNIE - JEST SEZON WAKACYJNY TAKŻE MYŚLĘ ŻE TAK BĘDZIE LEPIEJ :-) A MOŻE I JAKIEŚ NOWE FOTKI NAZGULOWEGO PRZYWIOZĘ DO KONKURSU ;-)

Nazgulową pasją było i jest brojenie a najchętniej tak jak Fram, też we wodzie tylko nie zawsze mam aparat żeby te jego wariacje uwiecznić :)
Obrazek
Obrazek
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez madlen26 » 29 cze 2011, o 10:51

To i ja się w tym konkursie dołączam :D
Mój Baks od małego zawsze chciał być kangurem :lool:
No i jak widać ta pasja pozostała mu do dziś :lool:
Obrazek
madlen26
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje