Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Zamiana z karmy Brit Premium Adult L

Nieprzeczytany postprzez adrian_krc » 19 paź 2016, 19:43

Witam,

mój owczarek obecnie je karmę Brit Premium Adult L.
Chcę mu ją teraz zamienić na jakąś inną. Znalazłem:

- Markus-Mühle
- Josera Festival Adult
- Fitmin Program Maxi Performance
- Brit Premium, Jagnięcina i ryż

Która z powyższych lub jakaś inna była by najlepsza w przedziale cenowym do 150 zł za worek 15kg?
Pies jest dość wybredny, obecnie stosowana Brit Premium Adult L średnio mu podchodzi (tzn je wszystko ale z delikatnym dosmaczaniem, np pasztetem itp, bo niestety został tak przyzwyczajony).
adrian_krc
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Adrian
Wiek: 27
Lokalizacja: Opole
Dołączył(a): 19 paź 2016, 19:37

Re: Zamiana z karmy Brit Premium Adult L

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 19 paź 2016, 22:14

adrian_krc napisał(a):Witam,

mój owczarek obecnie je karmę Brit Premium Adult L.
Chcę mu ją teraz zamienić na jakąś inną. Znalazłem:

- Markus-Mühle
- Josera Festival Adult
- Fitmin Program Maxi Performance
- Brit Premium, Jagnięcina i ryż

Która z powyższych lub jakaś inna była by najlepsza w przedziale cenowym do 150 zł za worek 15kg?
Pies jest dość wybredny, obecnie stosowana Brit Premium Adult L średnio mu podchodzi (tzn je wszystko ale z delikatnym dosmaczaniem, np pasztetem itp, bo niestety został tak przyzwyczajony).


ja polecam fitmin maxi maintenance cena na zooplus taka jak podałeś wyżej a ma lepszy skład od tej fitmin która została tu wymieniona. josere moje zjadły tylko 1 worek to samo z markus muhle a fitmin lepiej im wchodził
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 29
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 8
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Zamiana z karmy Brit Premium Adult L

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 20 paź 2016, 11:59

Pewno każdy będzie tu polecał tą karmę którą podaje ja polecam Markusa. Barca dokąd nie kupiłem Markusa to był niejadek, w czasie gdy już karmiłem Markusem był trochę gorszy czas z kasą i poczytałem że chwalą też Brita - kupiłem i do tej pory nie mogę jej skarmić, dodaje po troszkę do Markusa a i tak kręci nosem ;). Markus jest trochę inny od pozostałych karm i zmusza psy do gryzienia dlatego może niektórym inne wchodzą lepiej, choć na temat Fitmin się nie wypowiem bo nie znam.
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Barca
Imię: Tomek
Wiek: 39
Lokalizacja: Krosno
Pochwały: 5
Dołączył(a): 11 sty 2016, 20:11

Re: Zamiana z karmy Brit Premium Adult L

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 21 paź 2016, 08:24

Wszystkie z wymienionych karm są przyzwoite i w przyzwoitej cenie.
Przetestowałam na Rudzielcu, kiedy jeszcze karmy suche jadł.
Najlepiej wchodziły mu karmy od Fitmina (różne), Brit z owcą odpadł-psu nie odpowiada zapach jagnięciny i jej smak (nawet surowe,czy gotowane mięso jest beeee), po Joserze miał brzydkie futerko,ale wagę w miarę ok, Markus sprawdził się najlepiej, jeżeli chodzi o wygląd i wagę psa, jednak ze względu na wadę zgryzu nie chciał za bardzo jej chrupać.
Jeżeli chodzi o skład,to jest niezły w stosunku do ceny.
Przetestuj,co Twojemu psu najbardziej podpasuje.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Zamiana z karmy Brit Premium Adult L

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 13 sty 2017, 11:11

W naszym przypadku Brit odpada w każdym wariancie, Bonus nie chciał nawet spojrzeć na miskę :(
Markusa jeszcze nie próbowałam, choć noszę się z tym zamiarem ponieważ Bonus jest niejadkiem typowym, a widzę że karmy prasowane na zimno zdecydowanie bardziej mu smakują, niż chrupki suche ... no i zapach fajny :)
Fitmin u nas odpada ze względu na dodatki kurczaka, lub tłuszczu z kurczaka w składzie :(

Obecnie jesteśmy na Lukullusie i jestem bardzo zadowolona, karma syta do chrupania (a nie łykania), skład krótki co u mnie przeważyło nad wyborem karmy, ładnie pachnie no i Bonus ją chce jeść :)teraz mam worek wołowiny z pstrągiem, w przyszłym miesiącu (jeśli jeszcze u mnie będzie) chcę spróbować kaczki z jagnięciną
Obrazek
Obrazek
trussardi
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Bonus i Lila
Imię: Agnieszka
Wiek: 31
Lokalizacja: Obory/Toruń
Pochwały: 1
Dołączył(a): 06 paź 2016, 14:23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post