Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Zapach karmy?

Nieprzeczytany postprzez irenan2000 » 8 lut 2015, o 21:22

Cześć wszystkim, może to głupie pytanie. Jeżeli tak to wybaczcie , ale interesuje mnie Wasza opinia o intensywności zapachu karm Taste of the Wild. Planuję taką zakupić, a w szczególności tą Taste of the Wild Southwest Canyon. Podobno jej zapach jest mega intensywny. :przerażenie: Czy podajecie którąś swoim psiakom?.
irenan2000
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: DRAGON
Imię: Irena

Re: ZAPACH karmy!!

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 8 lut 2015, o 21:27

Ja podaje totw ale rybny i zapach jest ok tzn nie jes super mocny a trzymam karme w łazience bo w garażu coś ostatnio myszy mi użędują
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Re: Zapach karmy?

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 8 lut 2015, o 21:41

Polecam specjalne pudła na karmę i wtedy nic nie czuć :ok:
My mieliśmy TOTW rybny i zapach był znośny ;)
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 8 lut 2015, o 21:46

Ja dzięki Kalynie miałam dla Kali trochu totw rybnego na spróbowanie :D Jak dla mnie karma capiła strasznie :D teraz rozważam pare karm i m.in TOTW jest na mej liście ;)
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 8 lut 2015, o 21:54

xxxkaluniaxxx napisał(a):Ja dzięki Kalynie miałam dla Kali trochu totw rybnego na spróbowanie :D Jak dla mnie karma capiła strasznie :D teraz rozważam pare karm i m.in TOTW jest na mej liście ;)

Hmm smaczki rybne ShaggyBrown mają jeszcze intensywniejszy zapach.
Ale przechowywane w szczelnych pojemnikach i zapach jest tylko podczas otwierania do czasu zjedzenia przez psa. A to odbywało się szybko, także warto było :ok:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 8 lut 2015, o 22:01

Fish4dogs też capi :D nie lubie ryb może dlatego dla mnie tak to "ładnie" pachni :D
xxxkaluniaxxx
Moderator
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez matinee » 9 lut 2015, o 11:40

Od czasu do czasu używamy TOTW z bizonem (awaryjnie, bo psy zasadniczo jedzą surowe mięso) - zapach zupełnie znośny. Trzymam w oryginalnym worku zamkniętym spinaczem, bez żadnych dodatkowych osłon, w kuchni, nikomu nie przeszkadza. Kiedyś dawno temu używałam Hillsa, miał zdecydowanie gorszy i agresywniejszy zapach.
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 9 lut 2015, o 15:28

Mi przeszkadzał zapach royal canin german shepherd taki coś jak pasza no niewiem a totw jest zapach ok
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 11 lut 2015, o 09:22

Ja podaję karmę Lukullus i prawie w ogóle nie czuję jej zapachu.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje