Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Inne psie sporty np. agility, frisbee, dogtrekking, bikejoring czy psie zaprzęgi.

Zapraszam do rywalizacji

Nieprzeczytany postprzez Turul » 17 mar 2019, o 20:05

Na początku chciałbym przeprosić jeżeli założyłem temat w złym dziale. Przechodząc do rzeczy chciałbym wszystkich forumowiczów zaprosić do ,,psiej" rywalizacji na endomondo. Zdaje mi się to dobrym pomysłem ponieważ nie każdy ma psa z którym mógłby brać udział w dogotrekingach czy innych zawodach a tu każdy może poczuć się jak sportowiec :-) . Nazywa się ona ,,Dogtrekking 2019". Jako sport ustawiłem canicross by treningi z czworonogami nie mieszały nam się z innymi aktywnościami ale tak naprawdę wszystkie aktywności w których pies porusza się na własnych łapach są dozwolone, po prostu nawet przy jeździe na rowerze (z psem obok oczywiście :-) ) włączamy canicross. Temat mam nadzieje posłuży później jako miejsce do dyskusji na temat przygód z tą rywalizacją związanych :-) .

Jako że widzę wiele wyświetleń tego tematu a nadal rywalizuje sam ze sobą :-), proszę was o napisanie czego nie dołączyliście, czy pomysł wam się nie podoba czy są tego inne przyczyny.
Na sam koniec apeluje do właścicieli młodych, zdrowych, silnych, chętnych do pracy owczarków użytkowych nie pozwólcie by pokonał was 8 letni eksterier :lool: .

Autor postu otrzymał pochwałę
Turul
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Jakub
Pochwały: 2

Re: Zapraszam do rywalizacji

Nieprzeczytany postprzez Piesialka » 6 cze 2019, o 17:46

Świetną sprawą jest jakikolwiek ruch z psem. Dla nas, jak i dla niego daje to kondycję, przez to większe zdrowie, silniejszy pies. Ja bardzo chętnie polecam, jak i sam biegam, pływam, i jeżdżę na rowerze z psem. Należy pamiętać, by psa z bardziej naukowego punktu widzenia nie przeforsować w zbyt młodym wieku, chociaż sam od siebie dodam, że nigdy jeszcze nie widziałem ani nie słyszałem a psie, który miałby uraz od zwykłego biegania. Na pewno jest na forum bardzo wiele osób, które mogą powiedzieć na ten temat o wiele więcej, przykładowo Jangcyjan, który ze swoimi owczarkami jeździł bardzo często i uczęszczał to nawet na filmach. :)
Piesialka
Losowy avatar
Świeżak
Imię: Janusz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje