Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Inne psie sporty np. agility, frisbee, dogtrekking, bikejoring czy psie zaprzęgi.

Zapraszam do rywalizacji

Nieprzeczytany postprzez Turul » 17 mar 2019, o 20:05

Na początku chciałbym przeprosić jeżeli założyłem temat w złym dziale. Przechodząc do rzeczy chciałbym wszystkich forumowiczów zaprosić do ,,psiej" rywalizacji na endomondo. Zdaje mi się to dobrym pomysłem ponieważ nie każdy ma psa z którym mógłby brać udział w dogotrekingach czy innych zawodach a tu każdy może poczuć się jak sportowiec :-) . Nazywa się ona ,,Dogtrekking 2019". Jako sport ustawiłem canicross by treningi z czworonogami nie mieszały nam się z innymi aktywnościami ale tak naprawdę wszystkie aktywności w których pies porusza się na własnych łapach są dozwolone, po prostu nawet przy jeździe na rowerze (z psem obok oczywiście :-) ) włączamy canicross. Temat mam nadzieje posłuży później jako miejsce do dyskusji na temat przygód z tą rywalizacją związanych :-) .

Autor postu otrzymał pochwałę
Turul
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Jakub
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje