Nasze pasje.

Zawody zwiazane ze zwierzetami.

Nieprzeczytany postprzez Onka » 07 kwi 2012, 15:11

Nie wiedzialam gdzie mam dac ten temat więc napasalam tu. Co sądzi cię o zawodach takich jak:
-weterynarz
-zootechnik
-psi psycholog
-treser
Można się również zapisać na kurs tresera psów i zoopsychologa. To bardzo fajne zawody, a w szczególności dla milośników zwięrząt. Czy ktoś z naszych formulowiczów pracuje w któryms z tych zawodow ???A może ktoś korzystał z takiego kursu????? ? Jeśli ktoś jest nim zainteresowany to podaję link do strony.
http://www.silva-lupus.pl/49-Treser-psow-zoopsycholog.html
Pytam bo te zawody bardzo mnie ciekawią chciałabym pracować w którymś z nich. Jesli chodzi o zootechnika to podobno slaby zawód pracuje się jako pomocnik weta i jedyne co mozemy sami zrobic to pobrać krew, zrobić zastrzyk itp. Weterynarz to 5,5 lat ścislej nauki. To zawód dla nie byle kogo. Dobra zmojej strony to tyle powiedziałam co chcialam teraz wasza kolej.
Pies nasz najlepszy przyjaciel

"PSY NIE SĄ NASZYM CAŁYM ŻYCIEM< ALE SPRAWIAJĄ, ŻE JEST ONO PEŁNIEJSZE"-Rogel Caras

Nikt nie jest bardziej wierniejszy.
Onka
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Edytka
Lokalizacja: polska
Dołączył(a): 15 gru 2011, 17:57

Re: Zawody zwiazane ze zwierzetami.

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 06 cze 2012, 23:52

Animal Cops- jednak jest to bardziej ugruntowany zawód np.w Wielkiej Brytanii, USA.
W Polsce jak na razie na zasadzie wolontariatu.
płocczanka
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Wiek: 36
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 1
Dołączył(a): 19 mar 2012, 12:35

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post