Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Pseudo-hodowla ;) Zbrojnika Niebieskiego :)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 mar 2012, o 09:15

korzonek kiedyś sobie spreparowałam osobiscie, dębowy, ale chyba za krótko go gotowałam bo mi zgnił :-(
ten dokładnie:
Obrazek
później się wkurzyłam i kupiłam z zoologicznego, ale jednak co własnoręcznie zrobione to bardziej cieszy :-) szukałam kiedyś ładnego korzonka z brzozy, bo tonę ich wykopywałam na działce, ale brzoza nie ma ładnych korzeni :nea: .

A jakie jeszcze można warzywka dawać surowe? bo cukinia i dynia tylko występuje sezonowo, a papryki i brukselki na naszym ludzkim stole nie goszczą ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez shida » 8 mar 2012, o 15:07

Aga i N napisał(a):korzonek kiedyś sobie spreparowałam osobiscie, dębowy, ale chyba za krótko go gotowałam bo mi zgnił :-(
ten dokładnie:
Obrazek
później się wkurzyłam i kupiłam z zoologicznego, ale jednak co własnoręcznie zrobione to bardziej cieszy :-) szukałam kiedyś ładnego korzonka z brzozy, bo tonę ich wykopywałam na działce, ale brzoza nie ma ładnych korzeni :nea: .

A jakie jeszcze można warzywka dawać surowe? bo cukinia i dynia tylko występuje sezonowo, a papryki i brukselki na naszym ludzkim stole nie goszczą ;-)

cukinia obecnie juz prawie caloroczna ;))

hmm co zbrojnik to preferencje wiec nie wszystkie beda chcialy jesc to samo ;) ale np mozna kalarepke, banana, jablko... niektore to i marchew na surowo zjedza ale zadko sie takie trafiaja ;)

z obgotowywanych to wlasnie brukselki troche...ale glownie kalafior, brokul...

a korzenie sa roozne smakowo ;) te najsuperowsze znikaja w zastraszajacyn tempie ;)
shida
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 mar 2012, o 11:18

Nie wiem co się stało, ale wczoraj wyłowiłam jedną rybkę, dzisiaj rano drugą... mój jeden z dwóch glonusiów rano jeszcze żył, ale właśnie go zauważyłam że i on mnie opuścił, co się cholera stało w tym aqua :-( przeziębiły się rybki od otwartego na noc lufcika? :-( :-( :-(
Ostatni mój glonuś przyssał się wysoko na rurce od filtra, wczoraj tak się zachowywał starszy glonek... ma ktoś pomysł jak go ratować? Biedaczyska moje 3 skarby w ciągu 2 dni :-( :-( :-(

-- 19 mar 2012, o 18:30 --

Niestety pomimo starań ostatnia moja nadzieja i mój glonuś odszedł :-(

Chyba wszystkiemu winne wachania temperatury, nie miałam w aqua ani termometra ani grzałki bo wszystko kiedyś rozdeptałam przypadkiem i nie kupiłam nowego :-( :-( :-(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa

Re: Zbrojniki niebieskie... [*]

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 20 mar 2012, o 08:15

Współczuję, szkoda stracic ulubieńców :-(
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 20 mar 2012, o 08:20

Przykra sprawa. :( Nie sądziłem, że rybki są tak wrażliwe na wahania temperatur.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 mar 2012, o 08:31

Smutno tak patrzeć za siebie w puste akwarium..., jeden glonojadek był ze mną z 5 lat, drugi ze 3... niby rybka ale ja się przywiązuję do zwierząt.
Aqua ruchomię dopiero na jesień, większe i urządzone technicznie znowu tak jak się należy.
Dzięki za dobre słowa, ale to była ewidentnie moja wina, gdyby nie to moje wielogodzinne wiosenne wietrzenie pokoju bez grzałki jeszcze by żyły.

Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 20 mar 2012, o 12:21

a ja właśnie nacykałam zdjęć mojego aquarium i miałam się chwalić przykro mi z powodu twoich rybek poczekamy do jesieni i wtedy zaserwujesz nam nowe ciekawe okazy
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje