Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Informacje o zaginionych i znalezionych owczarkach staroniemieckich.

Zielonki k.Krakowa - znalazłam mix ON-Husky!

Nieprzeczytany postprzez dariex » 3 cze 2013, o 13:56

W Zielonkach k/Krakowa na os.Łokietka znalazłam psa - mix ON i husky prawdopodobnie.Pies błąkał się w tej okolicy dziś od godzin przedpołudniowych. Oczy jasno orzechowe,sierść krótka,podpalana.Pies miał na sobie brązową,skóropodobną obrożę,niestety bez danych właściciela. Nie zdążyłam zrobić mu zdjęcia ,przez najbliższą godzinę-dwie zaopiekują się nim chłopcy z okolicznego osiedla,przy okazji próbując znaleźć mu DT na czas odnalezienia właściciela. Po tym czasie będę zmuszona zawieźć psiaka do schronu na Rybną :( Pies jest mega łagodny w stosunku do ludzi,nie wykazuje także agresji w stosunku do innych zwierząt,jedynie duże zaciekawienie. Jesli ktoś szuka takiego psiaka,proszę o kontakt pod nr tel: 691 384 191 i ew podrzucanie wiadomości na facebooku.

Nie zdażyłam zrobić zdjęcia psiaka ale jesli sie okaże,ze niestety muszę go zawieźć do schroniska,to oczywiscie zrobię porządne ogloszenie.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Re: Zielonki k.Krakowa - znalazłam mix ON-Husky!

Nieprzeczytany postprzez dariex » 5 cze 2013, o 23:03

Psiak został przewieziony do schroniska OTOZ w Krakowie przy ul.Rybnej :(

Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/5844845 ... ext=create

Kto mnie szuka? :(

http://www.schronisko.krakow.pl/Kwarant ... %81EK.html
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Re: Zielonki k.Krakowa - znalazłam mix ON-Husky!

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 5 cze 2013, o 23:08

Takie "słoneczko" z niego. Oby jego ten kochany właściciel się znalazł.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje