Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Zima na całego, u kogo?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 3 gru 2012, o 18:40

U mnie też nie ma. Ale za to jest 0 stopni jak nie mniej grrrr.
Ale pocieszenie jest takie, że mamy grudzień, a jeszcze dobrze nie przymroziło :-)
No śnieg, no mróz = happy aga.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez izaaa » 3 gru 2012, o 19:12

egonek5 napisał(a):a u nas pada,pada i jakoś napadac nie może :-( zawsze lubiłam zimę ...a gdy zawitał do naszego domu pies,zimę pokochałam,bo zima,śnieg oznaczało zero piasku w mieszkaniu :-)

Ooo tak, jest mróz = nie ma piasku w mieszkaniu :yahoo:
W Poznaniu narazie śniegu brak
Ostatnio edytowano 3 gru 2012, o 21:47 przez izaaa, łącznie edytowano 1 raz
izaaa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 3 gru 2012, o 19:14

U mnie niby trochę śniegu jest, ale nie jakoś specjalnie dużo.
Gabi szczęśliwa, za to ja już mniej - nienawidzę odśnieżać i skrobać samochodu :mur:
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 3 gru 2012, o 20:12

w Gdańsku śniegu brak, temperatura niewiadoma, bo termometr oszalał i w południe pokazywał -11 ( ;) ), pancia szczęśliwa- piesek mniej ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 3 gru 2012, o 20:24

Ponieważ u mnie na szczęście śniegu nie ma, przesyłam zdjęcia z 23.11.2008 ze śniegiem. Stare, no cóż, ale jakie przerażające Obrazek Droga do pracy to katorga - tak jest co roku jak spadnie śnieg.

Obrazek
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 3 gru 2012, o 22:16

Szpak napisał(a):Ponieważ u mnie na szczęście śniegu nie ma, przesyłam zdjęcia z 23.11.2008 ze śniegiem. Stare, no cóż, ale jakie przerażające Obrazek Droga do pracy to katorga - tak jest co roku jak spadnie śnieg.

Obrazek

Fajne na sanki ;p
Do samochodu to już mniej.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 4 gru 2012, o 01:34

U nas w Berlinie wlasnie spadlo odrobine sniegu, tak na przeswitujaco. Jutro ma byc stosunkowo cieplo, wiec pewnie snieg zniknie, ale wieczorem ma znowu troche sypnac.
Tak, jak Izaaa ciesze sie, ze jak troche mrozu jest to piachu i blota mniej w domu. Nie mamy wiatrolapu, wiec kundle wnosza do domu tone brudu :diabeł:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 4 gru 2012, o 09:41

aaa u nas dzisiaj w Poznaniu spadł śnieg :yahoo: :yahoo: :yahoo:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 4 gru 2012, o 09:47

Aga, co byś powiedziała na bana dla Aliny za tą radość??? :diabeł:

:roftl: :roftl: :roftl:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 4 gru 2012, o 10:00

Brawurka napisał(a):Aga, co byś powiedziała na bana dla Aliny za tą radość??? :diabeł:

:roftl: :roftl: :roftl:

:roftl:
Ja odliczam dni do ciepłych czasów, choć nie ukrywam że Gabi uwielbia takie temperatury jak teraz :mur:
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje