Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Zima na całego, u kogo?

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 4 gru 2012, o 12:21

U nas wygląda jakby (bardzo oszczędnie) posypało cukrem pudrem po trawniku, drzewach i dachu :roftl: Ale przedsmak zimy już w tym roku mieliśmy, więc teraz się jakoś do nas nie spieszy :-)
A z resztą, mnie zmogła grypa więc wszystko mi jedno jak jest na zewnątrz i tak leżę w łóżku ledwo żywa. :-(
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 4 gru 2012, o 12:25

Hura, u nas też dziś prószy śnieżek. Tak jakoś drobniutko, nieśmiało. Tak,jak pisze Dorcia- wszystko delikatnie posypane, jak cukrem pudrem.
Jak jest temperatura-nie wiem, bo mój termometr oszalał i pokazuje uparcie od kilku dni -10 :D(coś mu się pomyliło ;) )
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 gru 2012, o 13:34

Chociaż ktoś się cieszy.
Buty ślizgie, w aucie wilgoć - lód od środka, od zewnątrz też, przeżyłabym już te letnie opony. Do pracy poszłam pieszo. Wnerw - za gorąco! W pracy - za zimno. Z nosa kran, nowa kurtka może cieplejsza ale ruszając ręka do góry wszystko ze spodni narciarskich wylazi. Grrrrr trza było wpuścić pod nie swetr. Ok, damy radę, byle do 16stej... Byle do maja, lipca, upału!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 4 gru 2012, o 16:49

Sypnęło rankiem, na letnich oponkach nie dało się jechać, ślizgawica, zwłaszcza na bocznych drogach. Kilka wypadków, stłuczek, tzw. dzień blacharza.
Niestety jedna ofiara śmiertelna, 20 latka pośliznęła się na przystanku i wpadła pod tramwaj.
Teraz już nic nie widać, białe zniknęło.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 4 gru 2012, o 17:04

Rano spadł u mnie śnieg, teraz już praktycznie nic nie ma :nea: stopił się :mur:
To niesprawiedliwe nie zdążyłam K zrobić zdjęcia na śniegu :aaa: :aaa: :aaa:
xxxkaluniaxxx
Moderator
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 4 gru 2012, o 17:53

Brawurka napisał(a):Aga, co byś powiedziała na bana dla Aliny za tą radość??? :diabeł:

pogadamy latem jak to ja będę cierpieć, a Wy będziecie mieć nieokiełznaną radość :-P :-P

trochę zimy przyszło i od razu człowiek ma lepszy humor..

a o tym wypadku to niestety dzisiaj było głośno :-(( :-((
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 4 gru 2012, o 19:01

U mnie śniegu ani widu ani słychu niestety. Tylko zimno, szaro, buro i ponuro. :(
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 4 gru 2012, o 19:57

U mnie też śniegu ani widu ani słychu :-P
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 4 gru 2012, o 20:22

AnnaJagna napisał(a):U mnie też śniegu ani widu ani słychu :-P

Jakby u Ciebie zaczął śnieg padać, to ja bym się chyba zaczął obawiać, że kalendarz Majów mówi prawdę :roftl:
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 4 gru 2012, o 20:32

reinevan napisał(a):
AnnaJagna napisał(a):U mnie też śniegu ani widu ani słychu :-P

Jakby u Ciebie zaczął śnieg padać, to ja bym się chyba zaczął obawiać, że kalendarz Majów mówi prawdę :roftl:

:roftl: :roftl: :roftl:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje