Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Zima na całego, u kogo?

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 4 gru 2012, o 20:35

Poranny spacerek - fajnie było, nawet koguty piały.

Obrazek
Szpak
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 4 gru 2012, o 21:39

Dzisiejszy 2,5h spacer w zamarzniętym parku to był prawdziwy wstęp do zimy. Nora podekscytowana biegła za płatkami śniegu ,a ja za nią jechałam na butach niby na łyżwach. Ludzie mieli ubaw jak parę razy złapałam zająca ,a Nora ze zdziwieniem lizała mnie po twarzy.;p
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 4 gru 2012, o 22:31

reinevan napisał(a):
AnnaJagna napisał(a):U mnie też śniegu ani widu ani słychu :-P

Jakby u Ciebie zaczął śnieg padać, to ja bym się chyba zaczął obawiać, że kalendarz Majów mówi prawdę :roftl:

Oj tak! :lool:
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 5 gru 2012, o 00:41

U nas w nocy spadł jakiś cm czy 2.Kapiszon dzika dostał,próbowała jeść ale zęby o beton chrobotały :-) Potem się roztopiło,wieczorem przymarzło a teraz pada deszcz przy - 2 stopniach :głupol: iach Ciekawe jak moje kochanie wróci na letnich do domu po nocce o 6 rano :nea:
Nie lubię zimy w przeciwieństwie do psa.Ja już marzę o ciepełku tak z + 20 st.C.Jeszcze tylko pól roku :yahoo:
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 5 gru 2012, o 13:14

[quote="Brawurka"]Aga, co byś powiedziała na bana dla Aliny za tą radość??? :diabeł:

:roftl: :roftl: :roftl:[/quote]

Aneta, obawiam się że gdyby zbanowale zostały wszystkie zimno-luby zostałybyśmy we dwie na forum :roftl: eskimosy jedne no! Zima wyyyypad!!!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 5 gru 2012, o 13:58

Ojjjj na stoku niech leży śnieg - nie przeganiajcie zimy ;) my bez snowboardu zginiemy ;)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 5 gru 2012, o 16:40

u mnie jest w końcu temperatura ujemna i nieśmiało zaczyna padać śnieg :taniec: :taniec2: :taniec: :taniec2: :taniec: :taniec2:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 5 gru 2012, o 19:18

To nie jest zabawne. Jak u Ciebie pada, to u mnie pewnie w nocy zacznie sypać i znowu z pracy będę wracać 50/godz. , bo o 6 rano to pługi jeszcze śpią :roftl:
Szpak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 5 gru 2012, o 19:20

a u mnie już topnieje :-(( :-((
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 6 gru 2012, o 09:05

Pada śnieg pada śnieg dzwonią dzwonki sań... :yahoo:
reinevan
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje