Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Zimowe buty dla psa.

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 26 sty 2014, o 10:03

Bardzo pilnie poszukuję butów, bo Norze od choroby pękają przestrzenie między palcami, zostawia na śniegu krwawo-ropne ślady , a miejsca typu las, gdzie pod wysoką warstwą śniegu jest jeszcze twarda trawa są już nieosiągalne :( Nawet treningi na boisku odwołane. Potrzebuję wytrzymałych modeli - do pogonienia za frisbee, za piłką, treningów, na kilkugodzinne spacery oraz ciągnięcia sanek, wiec trixie raczej odpadają, a obecnie nie mam jak dać 300zl na ruffweary :( Moze są jakieś zamienniki?
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 26 sty 2014, o 14:17

Z tego co wiem, to najlepsze są Ruff Wear. Cena wysoka, ale to dlatego, że są zrobione z najlepszych materiałów i są profesjonalne.
http://pelna-miska.pl/pl/c/Ruff-Wear-buty-dla-psa/311
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 26 sty 2014, o 14:51

Tak, wiem o tym i nie chodzi mi o oszczędzanie, ale buty potzebuję na już, a teraz nie mam odłożonej takiej sumy (wyższe za 400zł), leczenie niestety też sporo kosztuje :/
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez shida » 26 sty 2014, o 16:54

http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_d ... uty/338656 tu są podróbki rufwerowych - jeden sezon powinny dać rade :) mają tak jak ruffwery gumową podeszwę z bieżnikiem więc nawet dość ostry lód czy inne przeszkody niestraszne...
shida
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 26 sty 2014, o 19:17

Zastępczo mogą być takie: http://www.pelna-miska.pl/pl/p/ManMat-b ... ztuka/1964 Używaliśmy je i są OK. Nie gwarantuję jednak że sprawdzą się przy czynnościach które wymieniłaś, mogą się ześlizgiwać.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 27 sty 2014, o 14:25

Czy buty nie zmniejszają psiej stabilności/przyczepności na podłożu? Zastanawia mnie czy np tutaj:
Obrazek
pies się nie będzie za bardzo ślizgał na butach? W końcu naturalnie ma do dyspozycji palce i pazury - jakie są Wasze obserwacje?
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje