Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Zlot owczarków Krynica Morska 2012 wrzesień

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 6 mar 2012, o 19:42

Aga można przyjechać wcześniej i zostać dłużej

a jak się wymigasz to :pała:

Alina dzięki za pałę :yahoo:
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 6 mar 2012, o 19:44

Aga i N napisał(a):Alina, ja bym wolała abyśmy obie nie kibicowały na forum tylko po prostu tam były...... pojedź, a nie pożałujesz, ja już byłam na "kawałkach" dwóch zlotów - i zawsze było meeeeeeeega mimo spędzenia na każdym z nich jednej nocy :(

Szkoda że zlot nie jest od piątku do poniedziałku, albo od niedzieli do środy :-((

to Aga pisz petycje do organizatorów aby zlot trwał tydzień :-P :-P

o ile jakoś tą odległość pokonałabym (sporo km) to Sonia niestety nie jest miła i pokojowo nastawiona do innych psów :-(( :-(( :-((
a przecież rekina nad morze nie będę brać :roftl: :roftl:
też wolałabym, być na zlocie..

a szczeniak będzie na mały na taki wypad... choć nie powiem bo socjalizację to miałby na 5+ :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 6 mar 2012, o 19:49

szczylek za mały na zlot tak?? :przerwa:

ten szczyluś tyż? :D (Zlot ON/DON Koronowo)

Nazgul miał super socjala, tylko trzeba szczylusia pilnować i UCZESTNICY ZLOTU muszą SWOJE psy mieć pod kontrolą. Tak jak np. na filmiku - Nazgul pracuje ze mną, a jakiś piesek w tle się odzywa - ale jest na smyczy czyli pod kontrolą, socjal super jak się patrzy :).
Nie wszystkie pamiętam tam psy były "super" na socjal, ale pamiętam że Entera miała fajnego psiaka ze sobą i przegadałam z nią kilka dłuższych chwil o socjalu a psiaki stały obok siebie, mały Nazgul i już nie pamiętam to chyba był Enter wtedy z Enterą na zlocie. :-) Baaaardzo miło wspominam tę rozmowę :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 6 mar 2012, o 20:02

kalyna napisał(a):
... to Sonia niestety nie jest miła i pokojowo nastawiona do innych psów :-(( :-(( :-((

a szczeniak będzie na mały na taki wypad... choć nie powiem bo socjalizację to miałby na 5+ :ok:

Miejsce rekinów nad morzem jest a rekiny lubią stadne życie :nołobuzie:

a szczeniaczki zrobią swoje kółko
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 6 mar 2012, o 20:36

Aga i N napisał(a):Alina, ja bym wolała abyśmy obie nie kibicowały na forum tylko po prostu tam były...... pojedź, a nie pożałujesz, ja już byłam na "kawałkach" dwóch zlotów - i zawsze było meeeeeeeega mimo spędzenia na każdym z nich jednej nocy :(

Szkoda że zlot nie jest od piątku do poniedziałku, albo od niedzieli do środy :-((

to przyjedz w poniedzialek bo my i tak bedziemy dluzej :-) bo sporo osob planuje wczasy na ten termin ;-) wiec po zlocie bedzie drugi zlot :-)

-- 6 mar 2012, o 20:41 --

Jangcy napisał(a):
kalyna napisał(a):
... to Sonia niestety nie jest miła i pokojowo nastawiona do innych psów :-(( :-(( :-((

Miejsce rekinów nad morzem jest a rekiny lubią stadne życie :nołobuzie:

na zlocie bylla Pasja po kwarantannach i bylo super :-) mala byla dzielna :-) i nie bylo problemow z sunia wiec zapraszamy na zlot a Aga niech nie kombinuje tylko przybywa jest opcja ze bedziemy tez przed zlotem :-) moze niedziela- sroda??/albo od piatku do poniedzialku :lool:
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 6 mar 2012, o 20:47

Jangcy napisał(a):Miejsce rekinów nad morzem jest a rekiny lubią stadne życie :nołobuzie:

haha mój rekin jest nie reformowalny :roftl: :roftl:

choć nie wiem czy psy wojownicze w stadzie zachowują się lepiej? bo jakby przegięła to byłaby sama kontra cała reszta Owczarków :roftl:
eh mam taką chęć, że masakra. Lecz na razie to tylko plany.... do września duuużo czasu :-P

w sumie to fajnie mieć wakacje tuż przed pójściem na dalsze studia...

a co do szczylka to on chyba jeszcze zaplanowany w hodowli nie jest :roftl: bo info o kryciu nie ma :-(( :-((
bardziej się obawiam o stawy maluszka, bo wiadomo, ze nie może ich obciążać a jak będzie tyle psów to wątpię aby usiedział na doooopci :-) :-) no i te wyprawy nad morze :świrus: :świrus:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 6 mar 2012, o 20:52

jaaa planuje też być! :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 6 mar 2012, o 20:54

Monia miłość mojej suni musi byc przy niej :)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 6 mar 2012, o 21:03

no oczywiście :D dwa ciągnące psy.. :ooops: jeszcze nie wiem jak dojade, ale najwyżej psa zapakuje na koszyk rowerowy i popedałuje haha :roftl:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 6 mar 2012, o 21:06

ja mam duzy samochód i bagaznik na dwa psy hehe
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje