Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Zlot Krynica Morska 06.09.2012 - 09.09.2012

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 12 wrz 2012, o 17:02

Brawurka napisał(a):Aha, są wieści dotyczące Ciapka: prawdopodobnie odnalazł się właściciel. Dziś będziemy to potwierdzać, dam jeszcze znać. Trzymajcie kciuki!

czekam na wieści! :ok:

Jaka pogoda? Jak Gamoń? TĘSKNICIE ZA NAMI?! :roftl: :roftl: :lool: :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 13 wrz 2012, o 06:18

nie wiem czy uda mi się cokolwiek napisać na przed potopowym kompie ale próbuję :-) zlot był mega wypasiony dziekuję Wojtku i Janku za wyjście po mnie ,przepraszam prezesa za przywitanie Spajdera jednakże powitalne piwo z wami po drodze smakowało jak żadne inne :yahoo: Monika pokochałam Cię jak własną córkę jesteś mega pozytywnie zakrecona a to jak radzisz sobie z futrami powaliło mnie na kolana Ewciu dziekuję za pyszne śniadanka i poranną herbatkę,Kasiu chylę czoła dla Twojego spokoju w opanowaniu niemałej już gromadki :roftl: Justynko za to że miziałaś gadałaś i znosiłaś natręctwo w pokoju mojego futra Spajdera wielkie dzięki Sylwia twoje SUUUUUPPPPPPEEEEERRRRRR ,WARUJ I KOEKTA do tej pory słysze w uszach dziękuję tobie i Monice za wspolne wieczorne powroty do pokoju Pomarańczówka no cóż warto było wypić taki trunek w takim towarzystwie a pieniążki na ten cel na prawdę warte wydania :yahoo: :ok: miło było zobaczyć starych znajomych,,stara gwardia ,,nic się nie zmienia ;-) :ok: Piotruś Karolina dziękuję za komplementy czasem są potrzebne do załadowania akumulatorów Anetko super było znówcię zobaczyć:)oby takich spotkań było więcej Aniu jesteś boska mega wyluzowana singielka z mega wyluzowanym synkiem pozdrów go ode mnie pokojowi 23 dziękuję za miłe przyjęcie i mega imprezy i mogłabym tu wymieniać tu tak wszystkich wszystkim bardzo dziękuję za spotkanie co złego to nie ja :-) :on: i na koniec wielkiedziękuję za porzegnanie na przystanku PKSu zdjecia wstawię jak tylko odzyskam od przeszłości komputer chyba że przyszłość wymyśli coś innego BUZIOLE
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 14 wrz 2012, o 20:10

Witam zlotowiczów bardzo dziękuje za udział w zlocie byliście
wspaniali :yahoo: :dzięki:
Szczególne podziękowania składam Pani Zofii :-) :dzięki: :dzięki: :dzięki: że znalazła czas i mogła z nami być :-) bardzo jestem wdzięczny za uwagi, za pomoc w rozwiązywaniu problemów odnośnie naszych futer, za cierpliwość, za uśmiech :-) bardzo bardzo dziękuję jako organizator i zapraszam ponownie za rok.
Mam nadzieje że te trochę usterek technicznych nie zraziło do przyjazdu do Krynicy Morskiej Pani Zofio :ooops:

Kochani dziękuje za przybycie na zlot :dzięki: to już drugi raz się spotkaliśmy w Krynicy :-) i liczba uczestników wzrasta oraz naszych futer... suuuuuuuuuper :yahoo: dziękuję za miłe słowa :dzięki: :dzięki: :dzięki: i ja Wam też dziękuję że byliście wyrozumiali na ewentualne moje niedociągnięcia organizacyjne,poprawię się obiecuję każdy zlot przynosi nowe problemy do rozwiązania i będę nad nimi pracował :ooops: choćby dyżur lekarza weterynarii był na telefon ale nie tak sobie wyobrażałem jego interwencję :nea: poprawimy to :ok:
Nie będę personalnie wymieniał tylko Wam wszystkim dziękuję za atmosferę zlotową była
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeerrr i to magiczne zawołanie niech nam towarzyszy do następnego zlotu Krynica Morska 2013

Mam nadzieję że będą chętni :-) a już mam pomysły co do zlotu 2013 :on: ale to od Was zależy czy chcecie dalej się spotykać w Krynicy pomimo atrakcji dzikowych :diabeł: jeśli tak to organizujemy już jako SMON a nie sam Wojtek ;-)
Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam Wojtek z Hikarim
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez dariex » 14 wrz 2012, o 21:53

Hiku27 napisał(a):
Mam nadzieję że będą chętni :-)

Yaya se robisz?

Myyyyyyyyyy będziemy na 1000% i tym razem będe się starała,abyśmy przyjechali na dłużej :yahoo:
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 15 wrz 2012, o 19:54

A co jest do poprawienia z Wetem? Za długo się 'grzebał' czy jak?
Ja służyłam autem, ale od właścicielki Niny usłyszałam, że wet już jedzie.....
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez dariex » 15 wrz 2012, o 20:18

Wet przyjechał i nawet pół wacika przy sobie nie miał,wiec to trochę dziwne było..
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 wrz 2012, o 12:49

Wreszcie mam folder z zdjęciami z zlotu ;)
chyba mogę wstawić tu linka :)

http://s1076.photobucket.com/albums/w45 ... ?start=all

miłego oglądania :) to już reszta zdjęć :)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 16 wrz 2012, o 19:58

Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 17 wrz 2012, o 08:34

Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 22 wrz 2012, o 11:52

Kochani a jak historia ze znalezionym psiakiem? co z nim?
Obrazek
ELZA
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje