Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Zlot milośnikow owczarków Krynica Morska 09.09-11.09.201

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 7 mar 2011, o 14:23

Aga i N napisał(a):5. Pokoje są nieogrzewane i nie mają aneksów kuchennych

rozumiem że zmarzluchy tachają ze sobą piecyk gazowy?? :lol:
spałam w czerwcu (!) w Arturówku w Łodzi........ w nocy tuptałam do samochodu po dodatkowy koc a spałam w kurtce i w śpiworze :lol:

To musimy pozabierać tuzin śpiworów, bielizny trzymającej ciepło i termoforów i myślę, że damy radę, a jak nie to może jakiś grzejniczek elektryczny :lol:
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 7 mar 2011, o 14:31

Ja zabiorę z sobą rum i też mi będzie ciepło.
:cry:
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Wyjątek » 7 mar 2011, o 15:35

A ja dalej nie wiem, czy będę już w Polsce, albo jeszcze.. :roll: :(
Wyjątek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 12 mar 2011, o 23:18

Wyjątek napisał(a):A ja dalej nie wiem, czy będę już w Polsce, albo jeszcze.. :roll: :(

najwyzej przeniesiemy zlocik do Porugali :lool: bedzie ciepelko i murowana pogoda sloneczna :ok a tak na powaznie to jest sporo czasu do wrzesnia to decyzje zapadna yes
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez agaton85 » 12 kwi 2011, o 17:11

Na rozgrzanie wiadomo co jest najlepsze :ooops:
Mam nadzieję, że mi umowę przedłużą w pracy, żebym mogła się z Wami wybrać.. :lool:
agaton85
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 kwi 2011, o 17:18

Taaaaa cos mi sie o uszy obilo ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 16 kwi 2011, o 20:26

Wstawiam ponownie zdjecia z wypadu do Krynicy bo cos sie nie otwierają
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
są to zdjecia robione w zimie ale teraz sprawy zlotu nabiora tempa po moim powrocie w maju bede potrzebowal juz zgloszen chetnych - wszystko opisze po 8 maja i ostateczny koszt :-) czekam na zapisy chetnych :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 16 kwi 2011, o 20:37

Pięknie to wygląda, a w lecie, będzie jeszcze ładniej. Bardzo dobrze, że w domkach jest sporo miejsca, żeby swobodnie sie poruszać. Mam nadzieję, polskie morze nie zrobi Wam psikusa i pogoda będzie dopisywała :ok
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 kwi 2011, o 20:47

hiihih myślisz że zdąży ten śnieg zelżeć do września?? i ta temperatura się podwyższyć w tych domkach?? :-P wiem niedobra jestem ale jeszcze bardziej mi zimno jak zobaczyłam te zdjęcia... właśnie miałam ubierać skartepki tylko gdzieś mi zaginęły :scratch
także ja chętna bardzo ale nie wiem jak będę stać z time'em... w zeszłym roku opłaciłam cały tydzień zlotu, a mogłam przybyć tylko na łikend :cry: ale w razie co jak się nie załapię na miejsce, to mi nie straszne spanie w samochodzie z Nazgulem, na jedno zimno wychodzi czy w aucie czy w domku :-P :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 17 kwi 2011, o 23:03

Aga i N napisał(a):hiihih myślisz że zdąży ten śnieg zelżeć do września?? i ta temperatura się podwyższyć w tych domkach?? :-P wiem niedobra jestem ale jeszcze bardziej mi zimno jak zobaczyłam te zdjęcia... właśnie miałam ubierać skartepki tylko gdzieś mi zaginęły :scratch
także ja chętna bardzo ale nie wiem jak będę stać z time'em... w zeszłym roku opłaciłam cały tydzień zlotu, a mogłam przybyć tylko na łikend :cry: ale w razie co jak się nie załapię na miejsce, to mi nie straszne spanie w samochodzie z Nazgulem, na jedno zimno wychodzi czy w aucie czy w domku :-P :-P

bedzie OK obiecuje :-) nie trzeba spac w samochodzie lub gdzie indziej ;-) wszytko zalatwione :-) ok skarpetki postaramy sie przygotowac,miejsce do spania tez :-) a Nazgulowi kumpla lub kumpele załatwimy :ok tylko trzeba przyjechac na zlot :-) :hi
Obrazek
Hiku27
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje