Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Zlot milośnikow owczarków Krynica Morska 09.09-11.09.201

Nieprzeczytany postprzez malkin » 29 paź 2011, o 16:42

tylko taka róbcie może w maju?
bo długi weekend będzie wtedy :)
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 30 paź 2011, o 09:21

no to my odpadniemy na wiosnę :( mamy komunię w maju
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Nieprzeczytany postprzez Bobby » 31 paź 2011, o 13:01

A można, Robaczki, dowiedzieć się, co zamierzacie na te wiosnę wykombinować ?? I dlaczego jeszcze nic o tym nie wiem ?? ?? ?? :pala
Bobby
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 31 paź 2011, o 14:08

Na razie tylko głośno myślimy co można by... i kiedy.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Bobby » 31 paź 2011, o 18:46

No... :scratch dużo by można :scratch :scratch :scratch tylko właśnie...kiedy ?? ??
Bobby
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Camila » 31 paź 2011, o 20:31

no niestety i my odpadniemy...
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 2 lis 2011, o 22:17

Witajcie tak kombinujemy sobie co by bylo fajnie sie spotkac ale nie jako zlot tylko tak na luzie towarzysko w okresie wiosennym :scratch a termin pomyslimy bo wiem ze niektorzy maja komunie inni zaciazyli i beda malutkie forumowiczki lub forumowicze :-) ;-) tak zeby wszystkim chetnym w miare pasowalo a najpewniej to sie spotkamy po 17 listopada na spotkaniu zalozycielskim stowarzyszenia milosnikow owczarka -ja jestem na zmienionym stateczku i troche wiecej mam obowiazkow i wracam 17 listopada i planuje tak na 25 lub 26 listopad zrobic spotkanie zalozycielskie i tam tez mozemy pogadac o imprezce wiosennej yes spox luz -sylwester dla mnie odpada bo jestem w pracy a byly takie propozycje zrobienia owczarkowego chociaz i to na przyszly rok mozna zorganizowac :scratch pozdawiam z morza Wojtek
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 3 lis 2011, o 08:52

no to już wszystko wiem:)już się cieszę
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 6 lis 2011, o 11:40

Hiku27 napisał(a):Witajcie tak kombinujemy sobie co by bylo fajnie sie spotkac ale nie jako zlot tylko tak na luzie towarzysko w okresie wiosennym :scratch a termin pomyslimy bo wiem ze niektorzy maja komunie inni zaciazyli i beda malutkie forumowiczki lub forumowicze :-) ;-) tak zeby wszystkim chetnym w miare pasowalo a najpewniej to sie spotkamy po 17 listopada na spotkaniu zalozycielskim stowarzyszenia milosnikow owczarka -ja jestem na zmienionym stateczku i troche wiecej mam obowiazkow i wracam 17 listopada i planuje tak na 25 lub 26 listopad zrobic spotkanie zalozycielskie i tam tez mozemy pogadac o imprezce wiosennej yes spox luz -sylwester dla mnie odpada bo jestem w pracy a byly takie propozycje zrobienia owczarkowego chociaz i to na przyszly rok mozna zorganizowac :scratch pozdawiam z morza Wojtek

No ja to bym chętnie się spotkała. W sprawie spotkanie założycielskiego to bardzo chetnie bym wzięła uddział ale jak?? Mam baaardzo daleko.
Obrazek
ELZA
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 6 lis 2011, o 14:22

Gosia pojedziemy razem via Wrocław, Poznań - po Czarne Wilki potem przez Szczecin po drodze zabierzemy Spajderową wrócimy przez Białystok i Lublin :D zanim dojedziemy do celu pociąg będzie pełny :lool: :lool:
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje