Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Zmiana karmy.

Nieprzeczytany postprzez Pekipl » 24 paź 2013, o 17:00

Witam.
Do tej pory karmiłem mojego psa gotowanym jedzeniem, ale za jakiś czas chciałbym zamienić gotowane jedzenie na suchą karmę. i sie zastanawiam czy zmienic to tak z dnia na dzien czy powinno byc stopniowe wprowadzenie. I jeszcze jedno mogli byście podać mi nazwy karm godnych uwagi ? bo wiem ze marketówki to chyba zły wybór. Takie nie za drogie i nie za tanie.

Z góry dziękuję :)
Pekipl
Losowy avatar

Re: Zmiana karmy.

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 24 paź 2013, o 17:26

Zmiana karmy musi następować stopnowo nie można z dnia na dzień przestawić psa z jednej na drugą ,bo to grozi sensaciami jelitowymi .A z karm josera ,nutra gold , kanin purina musisz sam zdecydować no i psu musi smakować karma
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 24 paź 2013, o 18:11

Ja bym polecila Acana i Josera.Pozdrawiam.

-- 24 paź 2013, o 19:23 --

Mojej prawie rocznej Korze podaję Acana PuppyLarge Breed- mozesz ją podawać do 2 roku zycia,orazJosera Kids kupuje 15 kg za 135 zl.Polecam te karmy.
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Pekipl » 24 paź 2013, o 18:47

danuta waniek napisał(a):Ja bym polecila Acana i Josera.Pozdrawiam.

-- 24 paź 2013, o 19:23 --

Mojej prawie rocznej Korze podaję Acana PuppyLarge Breed- mozesz ją podawać do 2 roku zycia,orazJosera Kids kupuje 15 kg za 135 zl.Polecam te karmy.

Na ile starcza Pani 15 kg ?
Pekipl
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 24 paź 2013, o 20:06

Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice, kosztuje w zooexpress 142 zł za 12kg+3kg gratis.
Zimą starczało nam 12kg na półtora miesiąca. A latem na trzy miesiące 15 kg. Zależy chyba też od apetytu psa.
Obrazek
haszysz
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 25 paź 2013, o 07:55

Mojemu psisku najlepiej służyła Purina Pro Plan Puppy Large Breed Athlethic. Worek 14kg wystarczał na około 40 dni, kosztuje niecałe 150 zł. Teraz dajemy taką samą karmę dla dorosłych i też jest ok :)
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez minia » 25 paź 2013, o 08:02

My stosujemy Brit Premium Junior Large, w Wrocland.pl kosztuje 114,99 za 15+3 kg gratis, a do tego dostawa gratis
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 25 paź 2013, o 11:24

U nas aktualnie kubers holistyczna 10 kg na 30 dni cena 110zł dostawa gratis i dużo prubek
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje