Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Zna ktoś sposób na MRÓWKI

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 3 maja 2011, o 07:12

Tomek napisał(a):
malkin napisał(a):kup preparat na mrówki. NAzwę podam na pw.Bo nie wiem czy tu można podawać. A i podobno cukier waniliowy pomaga tylko rozsyp w ściezce chodzenia i w głównym gnieździe( tam gdzie widzisz ich dużo)

??
Tutaj prawie wszystko można. :mrgreen:

poczułam się przez chwilę jakby mi kto nóż pod gardło podstawiał ;-) malkin, u nas możesz czuć się swobodnie :hippie
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez malkin » 3 maja 2011, o 17:56

Aga i N napisał(a):
Tomek napisał(a):
malkin napisał(a):kup preparat na mrówki. NAzwę podam na pw.Bo nie wiem czy tu można podawać. A i podobno cukier waniliowy pomaga tylko rozsyp w ściezce chodzenia i w głównym gnieździe( tam gdzie widzisz ich dużo)

??
Tutaj prawie wszystko można. :mrgreen:

poczułam się przez chwilę jakby mi kto nóż pod gardło podstawiał ;-) malkin, u nas możesz czuć się swobodnie :hippie

Ok to zapodam tę nazwę .
SUBSTRAL :hippie
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Rex » 3 maja 2011, o 23:38

Dziękuje za informacje tam gdzie mi łaziły wysypałąm trutke w takich miejscach żeby Rexiol nie zjadł czasem póki co jest spokój czasem widze jedną czy dwie to zaraz kapciem zarobi ;-) wiem sadystka ze mnie :lool:
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 5 maja 2011, o 18:18

u mnie mrówki łażą od kilku dni kupiłam trutkę i nic :evil:
xxxkaluniaxxx
Moderator
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Rex » 5 maja 2011, o 22:19

xxxkaluniaxxx napisał(a):u mnie mrówki łażą od kilku dni kupiłam trutkę i nic :evil:

A jaką trutkę kupiłaś?
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 6 cze 2011, o 19:45

Karolina88
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje