Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Żużel - czy ktoś kibicuje?

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 16 lip 2011, o 19:15

Mamy właśnie Drużynowy Puchar Świata...ciekawe czy ktoś z Was interesuje się tym sportem.. :D

Kibiuję Polsce... :mrgreen:
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Re: Żużel - czy ktoś kibicuje?

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 17 lip 2011, o 13:47

Podpisuję się rękami i nogami pod żużlomanią :D :D

no i Polska wygrała 3 raz z rzędu DPŚ :D Brawo Polska :D

A ja się właśnie szykuję na meczyk na gdańskim stadionie :D
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 18 lip 2011, o 11:24

No, no. Okazuje się, że to dziewczyny są większymi fankami żużla. To dla poprawienia statystyki, ja kibicuję. Krosno - tradycje sportu żużlowego od lat 50-tych, dzisiaj niestety II liga.
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 25

Nieprzeczytany postprzez demon » 26 sie 2011, o 12:35

i my kibicujemy! :)ostatnio Griszka objechał Tomasza Golloba ihaaaa !:)
demon
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Bobby » 31 paź 2011, o 18:58

To ja Wam się przyznam, że też jestem kibicem czarnego sportu. Może nie takim, jak kiedyś (od roku 1979 do 2003 na palcach jednej ręki można by policzyć imprezy na gnieźnieńskim stadionie, które opuściłem a teraz już tam nawet nie bywam) ale GP albo SWC nie odpuszczę :lool: No i muszę się jeszcze przyznać, że jednak żużel przegrał u mnie z inną, większą miłością - LECH POZNAŃ yes yes yes
Bobby
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 2 lis 2011, o 22:24

To ja GKS Wybrzeze yes podchodzilem do pracy magisterskiej z urazowosc w sporcie zuzlowym... ale na moich materialach zrobiono doktorat a ja zmienilem promotora hi hi :hi
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje