Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Zuzka - owczarkowy trójłapek

Nieprzeczytany postprzez dariex » 29 gru 2012, o 13:37

a co z Twoim drugim pieskiem Sarą? :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez zuzka16349 » 29 gru 2012, o 13:48

Mam jednego psa ;)
zuzka16349
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 29 gru 2012, o 13:51

Zuzka ale przecież wiesz o czym piszę :) Na owczarku miałaś dwa konta i na kazdym z nich przedstawiłaś innego zwierzaka,stąd moje pytanie :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez zuzka16349 » 29 gru 2012, o 13:54

Nie wydaje mi się ;) -
zuzka16349
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 29 gru 2012, o 13:56

Ok,zatem niech na razie pozostanie tak jak jest :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 29 gru 2012, o 13:58

zuzka16349 napisał(a):Nie wydaje mi się ;) -

nieładnie tak kłamać ;)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 29 gru 2012, o 13:59

"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez zuzka16349 » 29 gru 2012, o 14:37

saacrum napisał(a):
zuzka16349 napisał(a):Nie wydaje mi się ;) -

nie ładnie tak kłamać ;)

A kto kłamie ??? Ja nikogo takiego nie widzę oprócz wtykających ludzi nos w nie swoje sprawy :przerażenie:
zuzka16349
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewcia10006 » 1 sty 2013, o 22:11

saacrum napisał(a):http://www."forum którego nie podlinkowujemy"/forum/forum_posts.asp?TID=21922 Sara DON
http://www. którego nie podlinkowujemy"/forum/forum_posts.asp?TID=21908 Zuza ON

jedna osoba dwa konta ;)

Niech ma sobie nawet 5 kąt czy to Twoja sprawa? Nie jestes tu od tego żeby posądzać kogoś ze kłamie.. Witam pięknego pieska i jej wlasciciela ;) Jak mi jej szkoda biedny piesek :( Dobrze ze trafila do dobrego domku
ewcia10006
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 1 sty 2013, o 22:58

[quote="ewcia10006"][quote="saacrum"]http://www."forum którego nie podlinkowujemy"/forum/forum_posts.asp?TID=21922 Sara DON
http://www. którego nie podlinkowujemy"/forum/forum_posts.asp?TID=21908 Zuza ON

jedna osoba dwa konta ;)[/quote]
Niech ma sobie nawet 5 kąt czy to Twoja sprawa? Nie jestes tu od tego żeby posądzać kogoś ze kłamie.. Witam pięknego pieska i jej wlasciciela ;) Jak mi jej szkoda biedny piesek :( Dobrze ze trafila do dobrego domku[/quote]
Jednak osustawa nir popieram a osoba mająca dwa konta z jednym IP i dwoma różnymi psami jest dla mnie oszustka:)

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje