Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez niya » 02 kwi 2012, 08:05

Amba pól roku temu była poddana zabiegowi sterylizacji, wszystko się zagoiło (jak na psie :lool:) i myślałam, że będzie spokój. A dziś rano widzę, że przez mały otwór w płocie piesek się przedostał i zabiera się do wiadomych czynów i mam pytanie w związki z tym, skoro Amba cieczki mieć nie może więc nijak wabikiem dla psów nie jest to czy to u psa jest tak wielki popęd, że nie musi czuć nic u suki, żeby zrobić co chciał?? Amba wciąż do odganiała od siebie i wręcz chowała mu się, w końcu mąż zakamuflował otwór i wejść adorator nie mógł, ale np nawet teraz widzę dwa psy pod bramą więc jak to jest? ktoś wie?
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 35
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez dariex » 02 kwi 2012, 10:11

Słowo "życie seksualne" w przypadku psów,to zdecydowanie bardzo na wyrost ;)
Czym i jak pachnie psu wysterylizowana suka,że kojarzy mu się erotycznie,to można tylko domniemywać z naszym ubogim węchem ;)
Czasami psiakowi nawet kastrat(pies),zapachnie na tyle,ze mu się "miło" skojarzy.

http://smon.pl
dariex

Zaawansowany owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 37
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 22
Dołączył(a): 24 lis 2011, 21:05

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez niya » 02 kwi 2012, 10:17

dariex napisał(a):Słowo "życie seksualne" w przypadku psów,to zdecydowanie bardzo na wyrost ;)
Czym i jak pachnie psu wysterylizowana suka,że kojarzy mu się erotycznie,to można tylko domniemywać z naszym ubogim węchem ;)
Czasami psiakowi nawet kastrat(pies),zapachnie na tyle,ze mu się "miło" skojarzy.



Daria wiem, że to na wyrost, ale chciałam przyciągający tytuł :roftl:

Czyli co? moje nadzieje, że nie trzeba się odganiać od psów były złudne? dla mnie sterylizacja oznaczała koniec jakichkolwiek adoratorów wokół Amby i tym samym teren bez nieproszonych gości, którzy nie ma co ukrywać mogą być agresywni. Liczyłam się z tym, że na spacerze podbiegnie co poniektóry powąchać, ale nie sądziłam, ze będzie chciał od razu całej konsumpcji :głupol:

Ech....
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 35
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 02 kwi 2012, 10:39

Zapytałabym weta o przyczyny. Owszem, zdarzaja się pieski, ktore kopulują na wszystkich pobratymcach, ale jeśli inny pies zachowa się podobnie, zapytałabym weta czy usunął wszystko, i macicę i jajniki.

Zofia Mrzewinska
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: Zofia
Wiek: 73
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 127
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez niya » 02 kwi 2012, 11:22

Zapytam bo to chyba nie jest normalna sprawa? od rana przegoniłam 4 psy i teraz podeszłam do balkonu i proszę bardzo, zaręczam, że to nie jest zabawa między nimi

Obrazek

nie wiem co jest grane kurczę :-(
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 35
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 02 kwi 2012, 11:36

Teraz jest czas cieczek, może wystarczy że psy czują suczkę i takie są nakręcone?
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez niya » 02 kwi 2012, 11:43

Dzwoniłam do lekarki, mówi, że jak psy czują w pobliżu jakąś suczkę to po prostu szukają każdej okazji, aby sobie ulżyć. I wychodzi na to, że moja chwilowa radość ze spokoju z powodu sterylizacji umknęła raz dwa, bo Amba bardzo się przed nimi broni i teraz się zamartwiam, żeby jej nie zrobiły krzywdy chcąc ją zmusić do uległości. Lekarka mi poradziła jednak zamykać sunię na czas naszej nieobecności bo niestety mieszkanie na wsi ma to do siebie, że psy biegają całymi stadami w poszukiwaniu okazji. Psia kitka no :(
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 35
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 02 kwi 2012, 12:00

Być może w okolicy jest suczka z cieczką i psy oszołomione próbują szczęścia gdzie tylko się da.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 38
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 02 kwi 2012, 13:24

Ja zastanowiłabym się nad tym czy weterynarz przy zabiegu nie pozostawił np. fragmentu jajnika - całkiem nie umyślnie, bo zdarza się, że on "ukryje" się gdzieś w tłuszczu. W takiej sytuacji ten pozostawiony fragment również produkuje hormony - czyli psina po części pachnie jak suka do krycia. Do tego jeszcze teraz jest okres cieczkowy i psy szukają wrażeń.. albo tak jak pisze Tomek jest jakaś cieknąca sunia w okolicy, a burki z sąsiedztwa sprawdzają czy może to Twoja Amba ;-)
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Wiek: 20
Pochwały: 7
Dołączył(a): 09 kwi 2011, 14:29

Re: Życie seksualne po sterylizacji :P

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 02 kwi 2012, 13:34

Pozostawiony fragment narządu spowodowałby stan zapalny, więc byłoby to chyba widoczne po gorszym samopoczuciu suni.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post