Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

"Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez Juliuszka » 07 cze 2015, 16:07

http://faktyokarmie.pl/czy-pies-powinien-jesc-surowe-mieso.html

Powyższe - obok kilku innych filmików o tematyce dot. żywienia psów - popełnił doktor nauk weterynaryjnych.

Im dłużej żyję, im więcej doświadczam na własnej, ale i mojego psa, niestety, skórze, tym mniejsze mam zaufanie do lekarzy...
.the greater the pressure, the greater the power that builds beneath it.
Juliuszka
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Dołączył(a): 14 lut 2011, 09:58

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 07 cze 2015, 16:24

Juliuszkowa, tutaj nawet ten pan dr wet pojawił się na forum... :P
czym-karmic-szczeniaczka-owczarka-niemieckiego-dlugowlosego-t4922.html
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Lokalizacja: Olkusz
Pochwały: 27
Dołączył(a): 01 gru 2012, 19:04

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 07 cze 2015, 16:30

:roftl::roftl::roftl::roftl:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez Juliuszka » 07 cze 2015, 16:46

Nanami,
racja :)zapoznałam się z twórczością Pana Doktora w podlinkowanym wątku i uznałam, że takie perły zasługują na to, aby je wyłuskać i odpowiednio oprawić ;)
.the greater the pressure, the greater the power that builds beneath it.
Juliuszka
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Dołączył(a): 14 lut 2011, 09:58

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 07 cze 2015, 17:24

Ooooo, pan sprzedajny weterynarz ma swoją "telewizję" :roftl:
ObrazekObrazek
Kalten
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert
Wiek: 37
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Dołączył(a): 25 cze 2012, 08:37

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez Asiek1622 » 08 cze 2015, 18:14

My nie BARFujemy ale takie zamiary mieliśmy przez okres biegunek .
Niestety przez takiego Pana "Doktora" wiele osób nie pomyśli o BARFie i mięchu bo mamy taką mentalność że jak lekarz powie to tak ma być ;)
No ale cóż - BARF staje się przeszkodą dla gotowych karm , bo im więcej ludzi będzie karmić mięchem tym mniej ludzi kupi karmę więc można się szykować na "nagonkę" na mięcho :D
Obrazek
Masz fb? Wpadnij do Giffa :)
https://www.facebook.com/piesijegoczterylapy
Asiek1622
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Giff
Imię: Asia
Wiek: 25
Lokalizacja: Bielefeld
Pochwały: 4
Dołączył(a): 14 maja 2015, 16:51

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 09 cze 2015, 06:45

Odnośnie "twórczości" tego pana,to mi ręce opadły po którymś poście na wątku odnośnie karmienia szczeniaków.
Już mi się nie chce tego komentować.
Ten pan jest po prostu sprzedajny tak bardzo,że aż płakać się chce. Jestem przekonana,że chodzi o pieniądze.
Szkoda tylko,że wprowadza taki zamęt jeżeli chodzi o żywienie.
Moi weci na pytania odnośnie suchego, gotowanego i barf-a udzielili mi wszelkich informacji, sugerując jedynie,że dobra karma (wcale nie rc i hills) zapewni psu zbilansowany posiłek,nie skupiali się na żadnej konkretnej marce.
Dostałam wręcz info,że mam przyjść ze składami wybranych karm i wybierzemy najlepszą.
Niestety to pieniądz rządzi tym światem i zawsze znajdzie się jakiś "ambasador", który będzie wciskał ciemnotę za pieniądze.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 09 cze 2015, 07:10

Zaraz jadę po wołowinę drugiego gatunku dla Raszki, albo kupię serca indycze. Nikt nie bilansował mi codziennych posiłków w czasach wojennych (a nie mam na myśli wojny polsko-jaruzelskiej) ani potem - a jakoś jeszcze żyję i przesadnie nie narzekam na zdrowie.

Sporządzacie codziennie dla siebie bilans tego, co jest na talerzu?

Zofia
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Wiek: 74
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 127
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 09 cze 2015, 11:21

Pani Zofio, moim rodzicom też nikt nie bilansował posiłków w czasach wojennych i po. Jadło się,co było. Z opowieści moich rodzicieli wynikało,że było źle bardzo, czasem trochę lepiej,ale dali radę.
Sama pamiętam kombinowanie mojej mamy za czasów do zniesienia kartek,żeby zjeść smacznie i względnie zdrowo.
Przecież dziś też nikt nie siedzi z kalkulatorem i nie liczy pierwiastków, witamin itp, chyba,że jest maniakiem ;)
Mój pies dostaje do syta i względnie zdrowo ;)Ma się świetnie. Poprzedni pies też był karmiony jak obecny i dożył, jak na kaukaza, niezłego wieku,bo 14 lat.
Szkoda tylko,że cała masa osób wierzy w te "mądrości" i tak też karmi swoje zwierzęta.
Dobrze,że choć na tym forum ten pan nie zagrzeje miejsca.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: "Żywienie surowym mięsem jest niedopuszczalne".

Nieprzeczytany postprzez Asiek1622 » 09 cze 2015, 19:26

Nic dodać nic ująć Vega - szkoda tylko że lekarz weterynarii pisze takie herezje , słowa takiego człowieka mają niestety wielkie działanie na masę ludzi .
Dobrze że Pedigree nie reklamuje jeszcze :DW linku który został tu wstawiony jest też całkiem niezła dyskusja na ten temat - dobrze że są ludzie którzy potrafią i lekarskie słowa zanegować ;)
Obrazek
Masz fb? Wpadnij do Giffa :)
https://www.facebook.com/piesijegoczterylapy
Asiek1622
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Giff
Imię: Asia
Wiek: 25
Lokalizacja: Bielefeld
Pochwały: 4
Dołączył(a): 14 maja 2015, 16:51

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post