Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 12 kwi 2011, 09:56

No wiec tak - nie udaje nam sie utrzymac porzadku w samochodzie. To oczywiscie oznacza, ze nie chce nam sie sprzatac :DPrzychylam sie do opinii o skorzanej tapicerce - rzeczywiscie przynajmniej klaki sie nie trzymaja, jednak podsufitka zasnuta klakami na rowno. Mi sie nie udaje zdjac klakow mokra reka, walcze szczotkami i odkurzaczem. Mamy kombi, wiec nasze psy jezdza z tylu, maja kocyki, ktore sa prane i wymieniane. Niemniej jednak zapach, ekhm, psow sie utrzymuje. Pomoga klima, ktora od razu jest wlaczana, jesli mamy ludzkiego pasazera - nie wszyscy daja rade wachac mokre futra.
nebrot
Losowy avatar

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Czarnewilki » 12 kwi 2011, 11:56

Moja osobowe Daewoo ma wymontowane siedzenie obok kierowcy :lol:. To pozwala mi na przewożenie dwóch psów z wygodami na dalekich trasach (miejsca leżące) oraz trzech na krótkich (dwa z tyłu na siedzeniu i jeden obok mnie).
Przyszłościowo przymierzam się do vana typu fiat doblo czy citroen berlingo. W takich warunkach trzy duże sztuki maja luzik. (sprawdzone) :ok
Czarnewilki
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Czarne Wilki
Imię: Kasia
Wiek: 43
Lokalizacja: Łowyń k/ Międzychodu województwo wielkopolskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2011, 08:13

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 kwi 2011, 13:02

My też następne auto kupimy pod psa. :-P

Autor postu otrzymał pochwałę
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 35
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 12 kwi 2011, 14:43

Nam sie marzy Viano. Jesli bedziemy sobie mogli pozwolic, to wlasnie viano zastapi nasze dotychczasowe auto. Wtedy bedziemy mogli upchnac i wiecej psow, i wiecej bagazy. W koncu my, jak Nomadzi ciagle sie wloczymy :D
nebrot
Losowy avatar

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 12 kwi 2011, 16:46

Nebrot, to takie Viano musicie sobie sprawić:

Obrazek

Edycja Marco Polo.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 35
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Czarnewilki » 12 kwi 2011, 18:17

Woow! Ja też chce?
Kupi mi ktoś? ;)
Czarnewilki
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Czarne Wilki
Imię: Kasia
Wiek: 43
Lokalizacja: Łowyń k/ Międzychodu województwo wielkopolskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2011, 08:13

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 13 kwi 2011, 00:35

Aisance napisał(a):Czy korzystał ktoś może z pasów bezpieczeństwa?

Np. http://www.zoologiczny.sklep.pl/Chaba_S ... 107___9881

Sprawdzają się?


Ja kupiłam pas bezpieczeństwa, który podpinam do zwykłych szelek i się sprawdza, bo pies nie wylezie z auta nawet jak coś go mocno zainteresuje, a i przy ostrzejszym hamowaniu w miarę trzyma na miejscu, a co najważniejsze pies nie ma opcji przejść do przodu, no ale ja mam 3drzwiowe auto..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 13 kwi 2011, 07:57

Mamy kombi i Dżaki podróżuje z tyłu w bagażniku, oczywiście sierść jest potem wszędzie i na prawdę ciężko ją usunąć (dlatego nie sprzątamy za często :lol:), ale oprócz kłaków to tylne szyby są całe zaślinione :pala
Kilche
Losowy avatar

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 15 kwi 2011, 07:37

My mamy Opla Vectrę i Daewoo Tico i niestety mąż nie chce wozić w vectrze psiaków,bo się drze,że mu siedzenia pobrudzą i powiem Wam,że jeżdżąc Tickiem nie jest tak źle.
Ramzes trzyma mordkę przy szybie i obserwuje,a Daisy leży spokojnie pod siedzeniem na wycieraczce.
Największe jest zdziwienie ludzi kiedy widzą Ramzesa przyglądającego się im-wszyscy się patrzą haha czasem nie wiadomo kto tu kogo obserwuje ludzie jego- czy on ludzi :lool:
Ramzes w Tico wygląda jak goryl w klatce:D jest wielgachny w tym aucie :P
Karolina88
Losowy avatar

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 07 sie 2012, 17:51

My wozimy Arię w bagażniku, ( Hyundai Tucson ) co do czystości to ekhem ;] jak widzę u wszystkich, sierściuchy w bagażniku na nowego jaśka można uzbierać, ale mam sposób na zlikwidowanie zapachu a mianowicie kawa, wożę w aucie kubek ziaren kawy, zmieniam co jakiś czas jak wywietrzeje, Czemu akurat kawa? bo kawa niweluje zapachy :Di na przykład w perfumeriach, zawsze jest słoik z kawą;] dlatego że ludzki węch rozróżnia tylko 3 zapachy jednocześnie a w perfumerii raczej 3 zapachow nie ma:D Ja w ten sposób pozbyłam się smrodu papierosów z poprzedniego samochodu a teraz skutecznie dziala na mokrą Arię:D A no i oczywiście tylna szyba... na której znajduje się nosowa sztuka Arii;]

Eleganckie torebki damskie https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/__styl-elegancki na każdą okazję.
Bejti
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Wiek: 33
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Pochwały: 14
Dołączył(a): 09 lut 2012, 23:49

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
  • Jak pomóc zwierzęciu potrąconemu przez auto??
    przez ELZA » 11 kwi 2012, 22:45
    8 Odpowiedzi
    524 Wyświetlone
    Ostatni post przez ELZA Zobacz najnowszy post
    31 maja 2012, 22:55
    Zdrowie