Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Granum

Nieprzeczytany postprzez puma » 04 lip 2012, 21:19

Zostałam zmuszona dokonać zakupu suchej karmy z racji zbliżającego się wyjazdu, szukałam i szukałam, przeanalizowałam chyba kilkadziesiąt składów i padło na to:

http://www.lauhau.pl/granum-elite-lambrice-5kg.html

Dzisiaj zaryzykowałam i zamówiłam 5kg. Myślę, że taka cena za taki skład nie jest wygórowana.
Karma chyba stosunkowo 'świeża' w psim świecie, ktoś miał z nią jakieś doświadczenia ?
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Wiek: 24
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2011, 19:41

Re: Granum

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 05 lip 2012, 06:04

Pierwsze słyszę. Stosunek ceny (145zł za 15kg) do zawartości mięsa w składzie ma bardzo fajny.

Polska firma :)http://www.granum.pl/index.php?lang=pl&page=1
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Granum

Nieprzeczytany postprzez puma » 05 lip 2012, 14:01

Tak, tak, wiem, że polska. Nawet niedaleko nas produkowana, bo w woj. łódzkim.
Karmę już mi dowieziono, za niecałe dwa tygodnie Puma będzie ją wcinać, bo póki jesteśmy w domu dalej lecimy na wołowinie.
O efektach będę pisać później :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Wiek: 24
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2011, 19:41

Re: Granum

Nieprzeczytany postprzez wiko. » 06 lip 2012, 14:32

Jeśli psiak teraz cały czas jest na mięsie (wołowina) to warto już dziś przyzwyczajać ją do suchej karmy codziennie zwiększając dawkę.Nagły skok z mięsa na suchą karmę może wywołać ostre problemy trawienne.
wiko.
Losowy avatar

Re: Granum

Nieprzeczytany postprzez puma » 06 lip 2012, 15:03

Ona prawie rok jadła suchą karmę, a i teraz raz na ruski rok zdarza jej się zjadać suche jeśli zapomnę rozmrozić mięso, jest przyzwyczajona i jak do tej pory problemów trawiennych przy zmianie żarcia nie było.
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Avatar użytkownika
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Wiek: 24
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2011, 19:41

Re: Granum

Nieprzeczytany postprzez Zuza » 08 lip 2012, 17:51

Ja często stosuję tą karmę, jej zwykłą odmianę z racji tego że jest bardzo tania, 75 zł za 15 kg. :ooops:
Kupuję ją u siebie w lecznicy.

Tutaj ich strona:
http://granum.pl/index.php?lang=pl&page=3

Powiem tyle że karma jest ok, psy miały po niej ładną sierść, chętnie ją jadły.
Zuza
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: szczęśliwa trójka
Imię: Zuza
Wiek: 24
Pochwały: 1
Dołączył(a): 02 sie 2011, 23:45

Re: Granum

Nieprzeczytany postprzez montumag » 27 kwi 2016, 11:40

Zgadza się, karma Granum to najlepsze znane mi pożywienie dla psów - przynajmniej, jeśli chodzi o suche karmy. Ma doskonały skład, dużą zawartość mięsa, a psy ją uwielbiaja.
http://belloandfriends.pl/
montumag
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Antek
Wiek: 47
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 27 kwi 2016, 11:37

Re: Granum

Nieprzeczytany postprzez darkaro » 04 maja 2016, 06:26

Bardzo fajna karma, produkowana przez małą, nową na rynku firmę.
Zdecydowanie lepsza jest wersja dla psów dorosłych, niż szczeniąt.
Dostaliśmy tą karmę jakiś czas temu na wystawie i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Psy chętnie jadły i mimo nagłej zmiany, nie skończyło się żadnymi rewolucjami żołądkowymi.
Od jakiegoś czasu rozważam przejście na ta własnie karmę. Na jednej z wystaw mieli stoisko i po krótkiej rozmowie z nimi, wiem, że są w stanie sporo zejść z ceny przy większym zamówieniu ;)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one" - anonim

http://www.Darkaro.pl
darkaro
Avatar użytkownika
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Darkaro
Imię: Karolina
Wiek: 29
Pochwały: 1
Dołączył(a): 10 sie 2015, 13:04

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje