Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 lut 2011, 18:14

Wprawdzie zima prawie się już kończy, ale przynajmniej na Śląsku temat jest jak najbardziej aktualny. Jak sobie radzicie z solą która wnika pomiędzy palce Waszych psiurków? My myjemy łapki wodą po każdym wyjściu z domu i smarujemy tłustym kremem. Są jakieś dedykowane preparaty chroniące poduszki przed solą? Wiem, że są psie zimowe butki, ale jakoś nie widzę w nich Viggulca. :lol:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez eagle » 23 lut 2011, 18:16

Tomek napisał(a):Wprawdzie zima prawie się już kończy, ale przynajmniej na Śląsku temat jest jak najbardziej aktualny. Jak sobie radzicie z solą która wnika pomiędzy palce Waszych psiurków? My myjemy łapki wodą po każdym wyjściu z domu i smarujemy tłustym kremem. Są jakieś dedykowane preparaty chroniące poduszki przed solą? Wiem, że są psie zimowe butki, ale jakoś nie widzę w nich Viggulca. :lol:

Tomku ja swojemu przed wyjście łapy linomagiem smarowałem, trochę pomaga.
eagle
Losowy avatar

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez Gita » 23 lut 2011, 18:49

Ja sobie z solą na chodnikach radzę bardzo dobrze: Hop! do samochodu i do lasu, a w lesie zero soli :lol::lol::lol:
Gita
Losowy avatar

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 24 lut 2011, 08:30

Gita napisał(a):Ja sobie z solą na chodnikach radzę bardzo dobrze: Hop! do samochodu i do lasu, a w lesie zero soli :lol::lol::lol:

To też jest sposób który praktykujemy. :lol:No, ale nie zawsze jest czas jechać do lasu. :(
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez Gita » 24 lut 2011, 08:57

Tomek napisał(a):
Gita napisał(a):Ja sobie z solą na chodnikach radzę bardzo dobrze: Hop! do samochodu i do lasu, a w lesie zero soli :lol::lol::lol:

To też jest sposób który praktykujemy. :lol:No, ale nie zawsze jest czas jechać do lasu. :(


A bo to trzeba wiedzieć gdzie zamieszkać :lol::PW Gdyni z każdego miejsca samochodem do lasu dojedziesz w 5 minutek.
Gita
Losowy avatar

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 24 lut 2011, 10:26

A my w zasadzie to nic specjalnego nie robimy.. Raz na jakiś czas wazeliną Ziaja smarujemy poduszeczki i wilgotną szmatką przecieramy, odstukać odpukać na razie wszystko w tej kwestii jest jak najbardziej ok.
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 24 lut 2011, 22:44

Narazie i my nie mamy klopotow ale to chyba ze nasz ma duzo wloskow i to go chroni przed solą na łapkach :D
Obrazek
Hiku27
Avatar użytkownika
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Lokalizacja: GDAŃSK
Pochwały: 8
Dołączył(a): 21 lut 2011, 00:23

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 25 lut 2011, 01:21

Przed solą może i tak ale nie przed bryłkami lodu pomiędzy paluchami.. :(
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez aselka » 28 lut 2011, 13:57

A my po prostu po spacerze przemywamy ciepłą wodą poduszeczki i póki co wszystko gra. Kiedyś dodatkowo smarowaliśmy wazeliną. Teraz samo mycie wystarcza :)
aselka
Losowy avatar

Re: Sól na chodnikach.

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 28 lut 2011, 14:31

Gita napisał(a):Ja sobie z solą na chodnikach radzę bardzo dobrze: Hop! do samochodu i do lasu, a w lesie zero soli :lol::lol::lol:

haha dobre :lol:
u nas na chodnikach ani piachu ani soli nie ma,ludzie glebe zaliczali i zaliczają :evil:to i problemów nie mamy,a poważnie to my jedynie przez ulice przejsc musimy i już w lesie jestesmy ;)
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, 21:57

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje