Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Leki poprawiające funkcjonowanie stawów

Nieprzeczytany postprzez Janneke » 25 kwi 2014, 11:42

Arhroflex jest sprzedawany w butelkach o różnej pojemności. Dawka profilaktyczna to 2,5 ml czyli jeśli kupi się butelkę 0,5 litra to starcza na 100 dni :)Nam wet i hodowca kazał podawać do ukończenia pierwszego roku życia.
"Bo na tym pieskim świecie to się bardzo liczy, by iść na sześciu łapach i na jednej smyczy."
(Marek Majewski)


Obrazek
Janneke
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Uzo
Imię: Joanna
Wiek: 46
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 6
Dołączył(a): 16 paź 2013, 15:47

Re: Leki poprawiające funkcjonowanie stawów

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 25 kwi 2014, 11:54

Tanorja napisał(a):Ja też oczywiscie profilaktycznie. Cani agilu miałam kilka tabletek w wyprawce ale się skończyły. A ile czasu podawalas te preparaty? I pamietasz moze na ile starcza Arthroflex ?


Arthroflex 250 ml starcza na 100 dni ( 2,5 ml dziennie). W zestawie masz miarkę, ale ja podawałam malutką strzykawką :)W sklepie kar-ma kosztuje 113 zł.
Cani Agil 120 tabletek w sklepie ezoo kosztuje 117 zł, w innych ok 135 zł i starcza na 60 dni ( 1 tabletka na 10 kg).

Arthroflex jest tańszy. Po skończonej butli robiłam 2-3 mce przerwy. Preparat podawałam do 2 urodzin Aryjka ( to duża i ciężka suka), ale niektórzy podają max do roku lub 1,5.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 36
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Leki poprawiające funkcjonowanie stawów

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 25 kwi 2014, 22:03

Mojej Amiszy leci 9 roczek z ciężką dysplazją stawów biodrowych. Podaję jej od stycznia z przerwami Arthroflex i stwierdzam,że w porównaniu z innymi preparatami,tabletkami jest najbardziej wydajny i działa na mojego psa najlepiej.
Pies spokojnie przebywa kilometry, biega,aportuje,szybciej się regeneruje.
http://schronisko.avx.pl/
14ruda
Avatar użytkownika
Owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha
Imię: Joanna
Wiek: 32
Lokalizacja: Zielona Góra
Pochwały: 13
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: Leki poprawiające funkcjonowanie stawów

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 25 kwi 2014, 22:11

To Arthroflex zamówiony :DDzięki za pomoc :)
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 17
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Re: Leki poprawiające funkcjonowanie stawów

Nieprzeczytany postprzez dodida » 27 kwi 2014, 20:20

a ja sie tak zastanawiam własnie, w zoologu Pani polecała nam przy zakupie preparaty wzmacniające stawy, a wet przy 2 szczepieniu nie zalecił nic jeśli podajemy pełnowartosciowa karme ( Cezar je Brit Care Junior od tygodnia, wczesniej Puppy Premium) Niedługo idziemy na 3 szczepienie i zamierzam sie dopytac , bo nie chce maluchowi zaszkodzić nadmiarami ale też chciałabym zadbać o niego prawidłowo, ale wiem że to temat rzeka,,( tak jak socjalizacja i kwarantanna :lool:) doczytałam sie dziś w necie, że podobno lepiej podawac glukozamine niż wapń ( z którym można przesadzić) np tu: http://www.podhalan.pl/Podhalany/dodatki_margo.html
dodida
Avatar użytkownika
Świeżak
Owczarek niemiecki: Cezar
Imię: Dorota
Wiek: 30
Lokalizacja: Szczecin
Dołączył(a): 16 kwi 2014, 11:53

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post