Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez andykan » 25 sie 2014, 08:53

Witam, mam taki pomysł aby stworzyć tutaj w tym dziale bazę szkoleniowców (szkół) wraz z ich specjalizacją. Nie wiem czy to jest możliwe, czy są zainteresowane tym osoby - firmy. Taka baza była by pomocna dla wszystkich. Można dokonać podziału na województwa, regiony itp.
pozdrawiam
andykan
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Key vel Bono
Imię: Andrzej
Wiek: 53
Lokalizacja: podkarpackie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 sty 2013, 21:52

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 26 sie 2014, 12:25

Bardzo dobry pomysł :-)To ja zacznę :-)
Zielona Góra-Woj.Lubuskie
KarPETeam- szkoła założona przez Beatę Karpetę (Przymusińską),bardziej znaną belgomaniakom,zawodniczkę obedience. Sama uczyła się u najlepszych,m.in. u Pani Zofii.
OFERTA-wszelkie posłuszeństwo,obedience, agillity ,porady behawioralne,spotkania indywidualne,przedszkole dla szczeniąt,pokazy,spotkania z dziećmi. :-)
http://www.karpeteam.eu/

Psia Edukacja Marcina Dominiaka
OFERTA-posłuszeństwo, obrona,przedszkole,tropienie
http://www.psia-edukacja.pl/pl/index.html

Legnica-Woj.Dolnośląskie
DOG TEAM
OFERTA-wszelkie posłuszeństwo,rally-o,agility,edukacja,pokazy,przedszkole.
http://dogteam.pl/

Autor postu otrzymał pochwałę
http://schronisko.avx.pl/
14ruda
Avatar użytkownika
Owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha
Imię: Joanna
Wiek: 32
Lokalizacja: Zielona Góra
Pochwały: 13
Dołączył(a): 01 cze 2012, 21:57

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 26 sie 2014, 17:14

A ja myślę, że warto by było stworzyć taką bazę, gdzie szkoleniowcy organizują po zakończonym kursie dla swoich kursantów oficjalne egzaminy, które potwierdzają przygotowanie psa podczas takiego kursu.
Polecane szkoły i szkoleniowcy na forum już są w innym temacie. Brakuje moim zdaniem właśnie takich szkół, gdzie kurs kończy się egzaminem.
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 26 sie 2014, 18:11

Co do p. Beaty Karpety - Beata, jak wielu koniarzy, ma wrodzony dar komunikacji ze zwierzakami. Na pierwszym spotkaniu przepowiedziałam jej sukcesy w sportach kynologicznych, nie musiała się ode mnie uczyć, po prostu kilka razy pracowałysmy razem z naszymi sukami.

Zofia
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Zofia
Wiek: 71
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 127
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez andykan » 26 sie 2014, 19:39

gochadrozdek napisał(a):A ja myślę, że warto by było stworzyć taką bazę, gdzie szkoleniowcy organizują po zakończonym kursie dla swoich kursantów oficjalne egzaminy, które potwierdzają przygotowanie psa podczas takiego kursu.
Polecane szkoły i szkoleniowcy na forum już są w innym temacie. Brakuje moim zdaniem właśnie takich szkół, gdzie kurs kończy się egzaminem.

Zapewne informacje na tym forum są, ale wiemy, że często są nieaktualne, tak jak wszystko w biznesie. Co do egzaminów to temat zdaje się wyjątkowo wrażliwy i drażliwy.
andykan
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Key vel Bono
Imię: Andrzej
Wiek: 53
Lokalizacja: podkarpackie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 sty 2013, 21:52

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 26 sie 2014, 22:15

gochadrozdek napisał(a):A ja myślę, że warto by było stworzyć taką bazę, gdzie szkoleniowcy organizują po zakończonym kursie dla swoich kursantów oficjalne egzaminy, które potwierdzają przygotowanie psa podczas takiego kursu.
Polecane szkoły i szkoleniowcy na forum już są w innym temacie. Brakuje moim zdaniem właśnie takich szkół, gdzie kurs kończy się egzaminem.


Gosia, a co to są oficjalne egzaminy? Wewnętrzne w szkole? Bo te ZKwP-owskie organizuje ZKwP, a nie żadna szkoła.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 42
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 21
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez andykan » 27 sie 2014, 19:41

Szkoły to temat ekscytujący. Sam z doświadczenia wiem, że trudno jest trafić za pierwszym razem. Z pokorą przyznaję, że szkolenie powinienem zacząć od siebie bo robiłem głupie rzeczy które mogły zaważyć na wychowaniu mojego psa. Może warto w tym temacie jest pokazać dobre szkoły i dobrych szkoleniowców, bez kryptoreklamy.
Jestem po spotkaniach szkoleniowych i przeżywam załamkę. Na szczęście mój pies nie. Szkoleniowiec w którego wierzyłem okazał się być kompletnym nieporozumieniem. Takich bzdur jakie wygłosił w życiu nie słyszałem a nawet na forum w Onecie trudno znaleźć. Nie będę podawał szczegółów bo to będzie kryptonatyreklama a należało by się.
Boże, miej nasze psy w opiece!
Strzeż psy od durnych przewodników i jeszcze durniejszych szkoleniowców!
andykan
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Key vel Bono
Imię: Andrzej
Wiek: 53
Lokalizacja: podkarpackie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 sty 2013, 21:52

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez andykan » 09 wrz 2014, 09:14

Jestem po spotkaniach szkoleniowych i przeżywam załamkę. Na szczęście mój pies nie. Szkoleniowiec w którego wierzyłem okazał się być kompletnym nieporozumieniem. Takich bzdur jakie wygłosił w życiu nie słyszałem a nawet na forum w Onecie trudno znaleźć. Nie będę podawał szczegółów bo to będzie kryptonatyreklama a należało by się.
Boże, miej nasze psy w opiece!
Strzeż psy od durnych przewodników i jeszcze durniejszych szkoleniowców!
andykan
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Key vel Bono
Imię: Andrzej
Wiek: 53
Lokalizacja: podkarpackie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 sty 2013, 21:52

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 09 wrz 2014, 09:26

To może bez nazwisk i bez nazw szkół - jakie opinie głosił ów szkoleniowiec?

Zofia
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Zofia
Wiek: 71
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 127
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: Przygotowanie do egzaminu BH

Nieprzeczytany postprzez andykan » 09 wrz 2014, 10:44

Zofia napisał(a):To może bez nazwisk i bez nazw szkół - jakie opinie głosił ów szkoleniowiec?

Zofia

Witam,
napisałem do Pani na priv
pozdrawiam
andykan
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Key vel Bono
Imię: Andrzej
Wiek: 53
Lokalizacja: podkarpackie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 sty 2013, 21:52

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post