Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Smycz Flexi Giant L czy Professional?

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 22 sty 2014, 19:36

A co powiecie na taką smycz Flexi :lool:
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Smycz Flexi Giant L czy Professional?

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 22 sty 2014, 20:36

Chcę tą smycz odkąd ją zobaczyłam na niemieckiej stronie flexi :roftl: :roftl: :roftl:
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Smycz Flexi Giant L czy Professional?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 28 sty 2014, 10:10

Dagi napisał(a):My mamy Flexi Giant 8m. Smycz ok na dlugie spacery, gdy dookoła pusto, a mimo wszystko chcesz mieć psa na smyczy. Jest wygodna, bo jest długa, nie plącze się i nie zacina.
...
Na codzień lepsza długa, przepinana smycz - np. z miękkiej skóry, bo wygodnie się ją trzyma, nie ślizga się i nie tnie dłoni, jak niektóre linki.

Używamy jej w tym samym celu i również sporadycznie. Nic nie przebije na co dzień smyczy z miękkiej skóry, najlepiej podszywanej dodatkowo miękką taśmą.

Co do tej Flexi Vario, nie ma sensu - więcej elementów do zepsucia. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Smycz Flexi Giant L czy Professional?

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 28 sty 2014, 12:32

może i więcej do zepsucia jest ale jest ładna i te bajery :lool: kupie tą smycz prędzej czy później :D jak tylko cena spadnie bo teraz to chyba jaja se robią :/
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Smycz Flexi Giant L czy Professional?

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 28 sty 2014, 15:56

Tomek napisał(a):Nic nie przebije na co dzień smyczy z miękkiej skóry, najlepiej podszywanej dodatkowo miękką taśmą.


Tomku możesz wrzucić fotkę tej smyczy.
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Wiek: 42
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 14:13

Re: Smycz Flexi Giant L czy Professional?

Nieprzeczytany postprzez anita » 28 sty 2014, 20:56

musisz wziąć pod uwagę jeszcze upodobania psa... :lool:
ja mam flexi giant ta 8m i o ile mój lab chodzi w niej bez problemu to gnomka jej nie lubi. W końcu ta smycz ją ciągnie i o ile idziemy mając ta flexi na luźno to nie ma problemu, ale jeżeli tylko włączam tryb "wyciągnij sobie sama i biegaj" to owszem, ale najpierw bierze ją do pyska i idzie z nią w pysku wskutek czego taśma za chwile będzie do wymiany :on:
także może zanim kupisz i wydasz trochę kasy, bo tania to ona nie jest :-) to spróbuj pożyczyć od kogoś :-)
anita
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Igma (Ava FideCanem)
Imię: Anita
Wiek: 33
Lokalizacja: pod lasem
Pochwały: 2
Dołączył(a): 31 lip 2012, 17:48

Re: Smycz Flexi Giant L czy Professional?

Nieprzeczytany postprzez UziP » 07 gru 2016, 22:55

No tak, Flexi faktycznie nadaje się dla psa ułożonego. Flexi Giant i Professional, obie są cięzkie. My używamy od jakiś 8 lat klasyczny model Flexi, lżejszy i równie wytrzymały
http://www.duzepsy.pl
http://www.dladuzegopsa.pl
UziP
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: Maro
Imię: Danuta
Lokalizacja: Bydgoszcz - Polska
Dołączył(a): 03 gru 2016, 23:37

Re: Smycz Flexi Giant L czy Professional?

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 28 sty 2017, 13:09

U poprzedniej suki miałam flexi na taśmie(u jeszcze wcześniejszej również ale to był mniejszy piesek i mała smycz). Smycz nie do zdarcia. Mechanizm nigdy się nie zaciął mimo tego, że taśma zdarzała się mokra, obśliniona, pogryziona, ubłocona. Zepsuła się dopiero jak obecna gówniara pogryzła ją w takim miejscu(rączka), że potem kilka szarpnięć dopełniło zniszczeń.
Przy starszyźnie mam flexi vario z taśmą plus pudełeczko na woreczki. Mamy ją już około roku i jestem mega zadowolona! Planuję zakup drugiej takiej dla gówniary, szukam najbardziej okazyjnej ceny.

W sumie smyczy tej firmy miałam/mam 3 i nigdy się nie zawiodłam.

Znajomi z kolei kupili w sklepie flexi giant dla labka i oddawali ją już w ramach reklamacji dwa razy. Nie wiem czy to kwestia modelu, czy po prostu pecha.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Lokalizacja: Osielsko/Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 15 sty 2016, 21:03

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post