Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Re: Szczotkowanie

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 10 sty 2013, 18:37

reinevan napisał(a):
Aśś napisał(a):Kropelki na pchły aplikuje się raz na miesiąc, ponieważ tyle działają. Tak jest w przypadku Advantixu i Frontline'u (jak z innymi nie wiem).


Nie chcę się wymądrzać, ale mój wet powiedział, żeby kropli przeciwpchelnych szczeniakowi nie aplikować zbyt często bo właśnie mogą uczulić i podrażnić delikatną jeszcze skórę, raz na 2,5-3 miesiące wystarczy chyba że mamy poważny problem z pchłami, dopiero gdy pies w pełni wymieni futro na dorosłe a sierść się "ustali" można podawać normalnie, czyli raz na 4-6 tygodni.

Bardzo prawdopodobne jest natomiast, że psina zaczyna po prostu zmieniać futro na dorosłe, gdy Czarecki się do tego zabierał drapał się tak niemiłosiernie, że aż wylądowaliśmy u weta. :lool:


Ja też nie chcę się wymądrzać, ale tak mówił mi wet rok i 5 miesięcy temu. :ooops:
Obrazek
Aśś
Avatar użytkownika
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Wiek: 23
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2012, 10:02

Re: Szczotkowanie

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 21 sty 2013, 20:23

http://www.fionka.pl/produkt-2266.html kup sobie to - rewelacja :brawo::dzięki:
tatanka
Avatar użytkownika
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 12:28

Re: Szczotkowanie

Nieprzeczytany postprzez Balbinka92 » 26 kwi 2013, 15:00

Więc jeśli krople zakraplać raz na 2,5-3 mies to czym zabezpieczać psa od kleszczy ?? Czy narazić psa ???Aż się zdenerwowałam...
Balbinka92
Losowy avatar

Re: Szczotkowanie

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 26 kwi 2013, 15:56

Balbinka92 napisał(a):Więc jeśli krople zakraplać raz na 2,5-3 mies to czym zabezpieczać psa od kleszczy ?? Czy narazić psa ???Aż się zdenerwowałam...
Spytaj Weta. Poleci Ci coś dla maluszka.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 37
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Szczotkowanie

Nieprzeczytany postprzez Balbinka92 » 26 kwi 2013, 16:10

Tzn my używamy obecnie EFFIPRO w sprayu, później obroża killtix bayera. Z tym że jutro dopiero będziemy zabezpieczać bo mała miała w środę pierwszą kąpiel więc jeszcze za wcześnie. :)
Balbinka92
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje