Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

ZKwP vs inne związki

Nieprzeczytany postprzez eagle » 22 kwi 2011, 08:02

Jestem ciekawy waszego zdania o nowych organizacjach kynologicznych powstałych w Polsce.
Ich
- poziom i jakość Hodowli
- szkolenie
Czy powstały one jako możliwość dorobienia do psów które nie uzyskały w ZKwP uprawnień hodowlanych papierka ? A może to Hobbyści i miłośnicy rasy nie znaleźli się w molochu ? Wiem że temat jest kontrowersyjny, ale uważam że warty dyskusji.
eagle
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:27

Re: ZKwP vs inne związki

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 22 kwi 2011, 08:40

Moje zdanie jest takie niech jest i 100 związków, klubów, niech się nazywają jak chcą, ale wymogi do uzyskania uprawnień hodowlanych powinny być odgórnie narzucone przez prawo np ustawą...podejrzewam, że wtedy nie byłoby potrzeby tworzenia innych związków... :twisted:(wiem znowu się rozmarzyłam... :hippie)
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 37
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: ZKwP vs inne związki

Nieprzeczytany postprzez eagle » 22 kwi 2011, 19:32

ewachw napisał(a):Moje zdanie jest takie niech jest i 100 związków, klubów, niech się nazywają jak chcą, ale wymogi do uzyskania uprawnień hodowlanych powinny być odgórnie narzucone przez prawo np ustawą...podejrzewam, że wtedy nie byłoby potrzeby tworzenia innych związków... :twisted:(wiem znowu się rozmarzyłam... :hippie)

Ja mam negatywne zdanie o tych związkach. Mimo wad w ZKwP jak dla mnie nie ma alternatywy :-)
eagle
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:27

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post