Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Kokos-nowe fotki

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 cze 2013, 11:55

To było tak z przymrużeniem oka napisane o tych ulotkach i zapałkach co nie :). Po prostu musicie częściej niezapowiedzianie i spontanicznie na chwilę wychodzić z domu :). Jeśli będzie "jęczeć" - to wracacie tylko wtedy, kiedy będzie cisza. A jeśli już naprawdę będziecie musieli wejść [bo np. czajnik się zagrzeje ;-)], a pies będzie ujadał, to nie zwracajcie na niego absolutnie uwagi i wyjdźcie znowu.

Nawet sobie nie wyobrażasz cóż to była za akcja, kiedy małego 3mieś Nazgula Szkoleniowiec zamknął pierwszy raz w drewnianej psiej kennel-klatce :roftl:. Skowytami Nazgul nas raczył przez dobre ok. trzy dni szkolenia, aż w końcu odpuścił i po kilku miesiącach szkolenia, idąc po przerwie po psa, zastawałam go podczas drzemki :roftl::roftl::roftl:.
Swoją drogą wszyscy się śmiali przy stole, że znęca się nad szczeniaczkiem ;-);-);-):roftl::roftl:, mnie osobiście ten Nazgulowy skowyt też nie przeszkadzał, bo trochę już się książek naczytałam i wiedziałam że to dla jego dobra :).

Także są dwie metody. Jedna - małymi kroczkami, druga - skok w głęboką wodę :-).
"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 31
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Kokos-nowe fotki

Nieprzeczytany postprzez Kokos » 16 cze 2013, 12:42

Moze faktycznie to nasz blad ze maly nie zostawal zbyt czesto sam w domu. Poprostu tak mamy ulozny czas zeby ze wzg na dzieci zawsze ktos byl w domu. Ok , teraz zaczniemy dzialac malymi kroczkami.
Mnie tam tez nie przeszkadza ze skowycze, tymbardziej ze nie slysze, ale moi biedni sasiedzi zza sciany moga po kilku godz miec dosc.
Kokos
Avatar użytkownika
Świeżak
Owczarek niemiecki: KOKOS
Imię: Jola
Wiek: 37
Lokalizacja: UK
Dołączył(a): 13 kwi 2013, 20:03

Re: Kokos-nowe fotki

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 cze 2013, 13:39

Nie nie - skowyt w celach szkoleniowych, a w celach "mi to nie przeszkadza do końca życia" to dwie różne rzeczy. Pies, u którego "tęsknota" za właścicielem jest codziennością, jest po prostu nieszczęśliwy.
"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 31
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Kokos-nowe fotki

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 16 cze 2013, 19:06

Piękny :zakochany:
Obrazek
8 kółek 4 łapy <3
ObrazekObrazek
Raspberrydream
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaja
Imię: Michalina
Wiek: 19
Lokalizacja: Myslowice
Dołączył(a): 30 sty 2012, 21:53

Re: Kokos-nowe fotki

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 16 cze 2013, 19:07

Piękny :zakochany:
Obrazek
8 kółek 4 łapy <3
ObrazekObrazek
Raspberrydream
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaja
Imię: Michalina
Wiek: 19
Lokalizacja: Myslowice
Dołączył(a): 30 sty 2012, 21:53

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post