Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 08 kwi 2011, 20:44

Padło gdzieś pytanie, gdzie można nabyć literaturę autorstwa p. Zofii Mrzewińskiej, także zamieszczam spis cennych i dostępnych publikacji:

Mrzewińska Zofia.
"Jak rozmawiać z psem".
Obrazek

"Po obu końcach smyczy".
Obrazek

"Psim zdaniem".
Obrazek

Górny Bogusław, Mrzewińska Zofia
"Sam Wychowasz Swojego Psa" wydawca Multico
Obrazek


"Zwykły niezwykły Przyjaciel" - Zofia Mrzewińska - dostępna w Silva-Lupus: http://www.silva-lupus.pl/a,70,zwykly-niezwykly-przyjaciel-ksiazka-juz-dostepna.html
Obrazek

Osobiście posiadam i przeczytałam kilkakrotnie trzy pierwsze pozycje i jak dla mnie są one ponad czasowe! :ok:

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowano 12 gru 2013, 18:22 przez Aga i N, łącznie edytowano 3 razy
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 08 kwi 2011, 20:53

oo dziękuję, bo to ja się pytałam :)właśnie poszukałam w sklepie co robię zawsze zakupy i jak odpiszą na e-maila, że nie mają to skorzystam ze strony podanej przez Ciebie :)
Często czytam bloga P. Zofii i dlatego bardzo chce przeczytać te książki.
a co sądzicie o P. Dorocie Sumińskiej?
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 30
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 08 kwi 2011, 21:06

p. Sumińska ponoć bardziej od poradników pisze książki przygodowe ;)z resztą można czasami posłuchać p. Sumińskiej w jakiejś telewizji śniadaniowej... bodajże tvp2... także przekonaj się sama ;)

jutro wstawię resztę polecanych tytułów, bo jest troszkę tego.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 08 kwi 2011, 21:26

Alina nie kupuj jak znajdę to dam Ci linka do publikacji p. Zofii
na chomikuj.pl jest kilka jej książek
no chyba że nie lubisz wersji elektronicznej 8--)
Majkowa
Losowy avatar

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 08 kwi 2011, 21:32

Majkowa napisał(a):Alina nie kupuj jak znajdę to dam Ci linka do publikacji p. Zofii
na chomikuj.pl jest kilka jej książek
no chyba że nie lubisz wersji elektronicznej 8--)

jak patrzyłam na ceny to aż tak dużo nie kosztują, a co wersja papierowa to papierowa :)
mimo całego tego pędu za technologią to książki wole trzymać w ręce i czytać, ale jak znajdziesz to możesz podać... bo ja tam konta nie mam i nie zawsze mogę korzystać...
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 30
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 09 kwi 2011, 13:52

wiesz ja zawsze oszczędnie bo nie moje fundusze
a poza tym poczta to poczta -- brak słów :-(
Majkowa
Losowy avatar

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 09 kwi 2011, 14:56

Mam wszystkie książeczki wymienione przez Age, często do nich wracam. Kosztują niewiele, także warto mieć papierową wersję. Jak znajdę pozostałe które mam na stanie zrobię edycję tego posta i podam tytuły.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 09 kwi 2011, 19:11

Ja Wam dam odchomikowac takie cenne ksiazki!!! 3 kebaby odzalowac ;-)i beda lsnic i czekac przeczytane na polce :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul za TM :( Lila
Imię: Aga
Wiek: 34
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 43
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 09 kwi 2011, 19:24

Kebaby to ja nie bardzo, na półkach miejsca brak, środków też bo jak już kupować to wszystkie
a elektroniczne wersje nie najgorsze :ooops:
Majkowa
Losowy avatar

Re: Literatura godna polecenia

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 09 kwi 2011, 19:37

Majkowa masz rację elektroniczne wersje nie są najgorsze, ale książek, które przeczyta się raz i odłoży na półkę, a do psiej literatury często się wraca, ja tak robię bynajmniej dlatego mam zawsze oryginał w wersji papierowej :D


Ja mogę polecić książkę:
"PIES 300 najważniejszych pytań i odpowiedzi" Heike Schmidt-Roger

Krótko i treściwie, jak ktoś potrzebuje szybko zasięgnąć jakiejś informacji. Jak dla mnie pożyteczna i korzystałam z niej wiele razy
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post