Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Owczarek niemiecki Anu

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 17 sie 2011, 08:30

Obrazek
Imię: Anu
Rasa: w typie Owczarka Niemieckiego
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 4.07.2006
Rodzice: Matka x Ojciec
Wysokość: 68cm
Waga: 35-7kg

Anu- pies z niezłym ADHD, super nakręconym na zabawki. Od początku był bezproblemowym psiakiem, nie załatwiał się w domu, niczego nie gryzł, pies aniołek. Nie włożyłam w jego wychowanie za dużo pracy, bo kiedy do mnie przybył nie miałam pojęcia, że takie coś istnieje. Zabrałam się z nim do pracy, kiedy miał 3 lata i był popsutym pieskiem, który nie ogarnia niczego. Na szczęście, szybko pozbyliśmy się wszystkich naszych problemów, a niektóre z nich stały się jego zaletą. :)Anu jest spełnieniem moich marzeń o sportowym psie, nie mogę sobie wyobrazić abym miała innego psa. Jest bardzo inteligenty, zwinny, szybki, wpatrzony w przewodnika i bardzo chętny do nauki.
Na swoim koncie ma już kilka sztuczek, ale wciąż uczymy się nowych. Prócz tego bawimy się w agility, frisbee, obedience oraz wgłębiamy się w obronę. :)Nie planuję z nim startów w żadnych zawodach, chyba że trafi się jakaś wyjątkowa okazja, aby móc spróbować swoich sił na DCDC, na razie planuję tylko obozy, abyśmy mogli dowiedzieć się jeszcze więcej i razem świetnie się bawić pod okiem profesjonalistów. ;)

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 10 sie 2012, 16:32 przez Dominika., łącznie edytowano 5 razy
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika
Wiek: 19
Lokalizacja: Pomorskie
Dołączył(a): 16 sie 2011, 10:33

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 sie 2011, 10:07

Poprawiłem post. Do tych dwóch ostatnich fotek musisz dać link bezpośredni, taki sam jak do tych które teraz się wyświetlają. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 38
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 17 sie 2011, 11:19

Bardzo fajny psies :-)
nebrot
Losowy avatar

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez niya » 18 sie 2011, 02:30

nebrot napisał(a):Bardzo fajny psies :-)



Podpisuję się, cudny psies :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 35
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 18 sie 2011, 07:24

Fajny psiur, widać że zadowolony z życia :okPonieważ jestem wścibska z natury :ooops:to napisz nam jakie problemy miałaś z Anu i jak się ich pozbyłaś. No i skąd pomysł na takie imię?

Pozdrawiam i witam na forum! :-)
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 35
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 18 sie 2011, 07:57

Imie wymyślał brat, musiało być na A, bo wszystkie psy jego kolegów również są na A XD, Anu to skrót od Anubis. :3
Był agresywny, na szczęście teraz zazwyczaj na inne psy nie zwraca uwagi. Ciągnął na smyczy i to bardzo, teraz zazwyczaj grzecznie chodzi, czasem mu się zdarzy pociągnąć, ale wystarczy lekko szarpnąć i się uspokaja. Jako szczeniak nie miał za dobrej socjalizacji z otoczeniem, teraz wielu rzeczy się boi, gdy coś spada, ktoś podniesie głos(nie na niego), podnoszenia na ręce i kąpieli. Na smyczy ciągnie gdy idę z kimś, z tatą, koleżanką, kimkolwiek, zawsze na początku szarpie, na szczęście potem się uspokaja.
Za niego wzięłam się jak miał 2lata, wcześniej nie był szkolony, jedyne co umiał to łapa, waruj i siad. Potem bardziej zainteresowałam się psami i zaczęłam go uczyć sztuczek, komend, bawić się w Frisbee i agility.
Anu ma u nas na osiedlu jednego wroga, golden retrievera, który się na niego rzuca, Anu nie zwraca na niego uwagi, gdy tamten jest za płotem, oczywiście musimy iść drugą stroną ulicy. Ale jego właściciel zawsze puszcza go luzem, kilka razy już się pogryzły, w sumie nie wiem czemu, bo jako szczeniaki razem się bawiły, a teraz to najwięksi wrogowie. Strasznie mnie tamten pies wkurza, załatwia się w czyiś ogródkach, drze jape na każdego psa, który przechodzi koło jego domu. :/
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika
Wiek: 19
Lokalizacja: Pomorskie
Dołączył(a): 16 sie 2011, 10:33

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 18 sie 2011, 08:53

Piękny jest Twój Anubisek
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Wiek: 56
Lokalizacja: Ruda Sląska
Pochwały: 11
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:58

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez monika » 18 sie 2011, 14:33

Piękny piesek
monika
Losowy avatar

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 19 sie 2011, 09:23

Fajny piesek :-)widac ze duzo pracy wlozylas w jego socjalizacje i sa efekty a takich sasiadów to nie brakuje :irefulserdecznie pozdrawiamy :-)
Obrazek
Hiku27
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Lokalizacja: GDAŃSK
Pochwały: 8
Dołączył(a): 21 lut 2011, 00:23

Re: Anu

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 19 sie 2011, 20:59

dziękuję :)

może przedstawie teraz najlepszą koleżankę Anula XD
Obrazek
Fionę, siedmioletnią świnkę morską. :D
mam nadzieję, że mogę tu też dawać jej zdjęcia ^^
Fiona uwielbia jeść ogórki, dla nich zrobi wszystko XD Daje się wyjmować z klatki, ale nie bardzo lubi po za nią przebywać.
Anu zazwyczaj ją cały czas liże, ona chyba to lubi bo nie ucieka, a gdy Anu pojawia się w pokoju od razu próbuje wyjść z klatki XD cały czas ma otwartą, ale ma za wysoką kuwetę, a nie mam pomysłu co by jej tam podstawić, żeby zaraz tego nie zjadła :lol:

e; Od wczoraj zaczęłam z Anulem ćwiczyć trochę obi, chodzenie przy nodze bez smyczy, zmiany siad-stój-waruj, oraz przynoszenie aportu. :)
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika
Wiek: 19
Lokalizacja: Pomorskie
Dołączył(a): 16 sie 2011, 10:33

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post