Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez robak » 17 cze 2012, 09:57

Wystawy może i się odbywają, tylko nie ma stronki aktualizowanej no i niewiadomo jak skontaktować się z władzami tej organizacji.
Czy nadal mają regulamin hodowli dopuszczajacy psy i suki z dysplazją, brakami zębowymi do hodowli? Czy może jest już zmieniony?
Dlaczego hodowcy KHRON wystawiają do sprzedaży psy z rodowodami i bez nich? Dlaczego nikt tego nie sprawdza?
Dla mnie rodowód KHRON to żaden rodowód, ot zwykły kawałek papieru niczego nie poświadczający... .
Ostatnio w archiwum allegro natknęłam się na ogłoszenie hodowcy KHRON oferującego wilczaste szczenięta po czarnych-podpalanych rodzicach:)
Nigdy nie kupię psa z rodowodem tej organizacji !
robak
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: gosia
Wiek: 25
Lokalizacja: polska
Dołączył(a): 31 mar 2012, 10:57

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 17 cze 2012, 15:31

ah ten KHRON... tam wszytko można :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

ObrazekObrazek
Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 17
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 4
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 22 cze 2012, 08:35

niesety ale tak jest .. wszedzie znajdą się ludzie co nabrudzą... KHRON w tej chwili jest połaczony z ZOND ale nadal istnieje ..w ubiegłym roku faktycznie wystawa była tylko jedna i to w tym samym dniu co z ZONDu- niestey .. w tym jest już kilka terminów jeżeli ktoś bedzie zaintereswoany skontaktuję się ze zwiazkiem i podam dokładne.. :)
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez zmijeczka89 » 15 lip 2012, 14:38

PaulinaSzajba napisał(a):niesety ale tak jest .. wszedzie znajdą się ludzie co nabrudzą... KHRON w tej chwili jest połaczony z ZOND ale nadal istnieje ..w ubiegłym roku faktycznie wystawa była tylko jedna i to w tym samym dniu co z ZONDu- niestey .. w tym jest już kilka terminów jeżeli ktoś bedzie zaintereswoany skontaktuję się ze zwiazkiem i podam dokładne.. :)


Czyli mając rodowód KHRON może jeździć z psem na wystawy ZONDu? Połączeni oficjalnie czy po prostu uznawane są nawzajem te jak ktoś tutaj okreslił 'nic nieznaczące' rodowody?

Jestem zainteresowana wystawami więc jeśli byłabyś tak dobra to podziel się informacjami. Ja na razie nie ogarniam tematu :)
zmijeczka89
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Joanna
Wiek: 23
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 15 lip 2012, 14:21

Re: Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 19 lip 2012, 14:09

Oficjalnie jestesmy połączeni .
Wróciłam z urlopu daj mi chwwilkę to dowiem się i odpowiem co do terminów .
PaulinaSzajba
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Paulina
Wiek: 22
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Dołączył(a): 30 kwi 2012, 21:18

Re: Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez zmijeczka89 » 20 lip 2012, 18:57

PaulinaSzajba napisał(a):Oficjalnie jestesmy połączeni .
Wróciłam z urlopu daj mi chwwilkę to dowiem się i odpowiem co do terminów .


Bardzo dziękuję za pomoc. Na razie moja Taira ma niecałe 4 miesiące, ale chętnie bym się wybrała by pooglądać inne psy i stąd ta prośba. Nie ma pośpiechu a widząc datę ostatniego postu nie liczyłam nawet na tak szybka odpowiedź. Tym bardziej dziękuję. Pozdrawiam, JK.
zmijeczka89
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Joanna
Wiek: 23
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 15 lip 2012, 14:21

Re: Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez robak » 06 sie 2012, 21:18

Wiecie co? Ja mam pytanie, po co kupowac psa z rodowodem z takich organizacji ? Za co placic ? Skoro moga byc dopuszczane psy z dysplazja,bez zebow ? Chore. Nie wydaje mi sie aby ZOND polaczyl sie z KHRON.Jezeli tak, to zeszli na psy :on:i ja napewno nie kupie takiego wynalazku.Mam szacunek do wlasnych pieniedzy :lool:
robak
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: gosia
Wiek: 25
Lokalizacja: polska
Dołączył(a): 31 mar 2012, 10:57

Re: Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez zmijeczka89 » 07 sie 2012, 22:01

Pojechałam po psa ponad 300 km. Zobaczyłam psiaki, zakochałam się w jednym. Dopiero później dowiedziałam się, że to KHRON. Nie wiedziałam jaka to organizacja, ale hodowca wydawała się być w porządku. Kupiłam. I wiesz co? Nie żałuję. Mam cudowną sunię, mądrą, trochę rozrabiającą ale to normalka. No i przede wszystkim wielkiego przytulasa, wspaniałego towarzysza na co dzień. I co najważniejsze na razie wszystko ze zdrowiem jest ok. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego psa, ale na przyszłość mam nauczkę. Jak za rok będę kupować owczarka szwajcarskiego to kupię tylko z wcześniej sprawdzonej hodowli ZKwP.
zmijeczka89
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Joanna
Wiek: 23
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 15 lip 2012, 14:21

Re: Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez gela1987 » wczoraj, 12:19

Ludzie co wy gadacie myslicie ze zwiazek zkwp jest wporzadku mylicie sie ,na ich wystawach chodza psy bez rodowodów albo z klubowumi rodowodami typu khron ,pkpr, pfk .To jak piszecie ze kron jest be osmieszacie sie wszedzie so robione wałki
gela1987
Losowy avatar
Świeżak
Imię: daniel
Wiek: 25
Lokalizacja: kozienice
Dołączył(a): 13 mar 2012, 15:08

Re: Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez saacrum » wczoraj, 12:47

gela1987 napisał(a):Ludzie co wy gadacie myslicie ze zwiazek zkwp jest wporzadku mylicie sie ,na ich wystawach chodza psy bez rodowodów albo z klubowumi rodowodami typu khron ,pkpr, pfk .To jak piszecie ze kron jest be osmieszacie sie wszedzie so robione wałki


w zwkp nie mogą chodzić psy bez rodowodu zwkp ; p ale ktoś chyba tu myli związki bo z tego co wiem w khronie i innych dopuszcza się psy z rodowodami innych związków
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

ObrazekObrazek
Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 17
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 4
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post