Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Rodowód KHRON

Nieprzeczytany postprzez Magna » 15 mar 2012, 20:05

Ma ktoś z was psa z rodowodem KHRON?

-- 15 mar 2012, o 22:55 --

Kurcze, naprawdę nikt? Szkoda bo chciałam się czegoś dowiedzieć :(
Magna
Losowy avatar

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 mar 2012, 06:26

Zadaj konkretne pytanie, może ktoś Ci odpowie.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 41
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 16 mar 2012, 07:19

mój kuzyn ma DON-ka więc jeśli masz pytania zapytam :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 24
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez Magna » 16 mar 2012, 07:30

Chciałam się dowiedzieć na jakich wystawach z takim rodowodem mogę wystawiać psa?
Magna
Losowy avatar

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 16 mar 2012, 19:16

Na wystawach KHRON-u, ale on już nie istnieje :-(i takich podwórkowych
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 24
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez wilczestado » 23 mar 2012, 19:50

Wydaje mi się ,że możesz wystawiać w PKPR a na 100% w PFK i ZHPR.

-- 23 mar 2012, o 19:51 --

saacrum napisał(a):Na wystawach KHRON-u, ale on już nie istnieje :-(

Istnieje ,rok temu organizowali wystawę w Sieradzu....
wilczestado
Losowy avatar

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 23 mar 2012, 21:39

wilczestado napisał(a):Wydaje mi się ,że możesz wystawiać w PKPR a na 100% w PFK i ZHPR.

-- 23 mar 2012, o 19:51 --

saacrum napisał(a):Na wystawach KHRON-u, ale on już nie istnieje :-(

Istnieje ,rok temu organizowali wystawę w Sieradzu....


z tego co wiem to już zakończyli sowja działalnośc.
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 24
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez wilczestado » 23 mar 2012, 21:55

Osobiście jak dobrze pamiętam w październiku dostałam od nich zaproszenie na wystawę ,to że nie aktualizują strony internetowej to nie znaczy ,że przestali działać...
wilczestado
Losowy avatar

Re: rodowód khron

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 23 mar 2012, 22:01

wilczestado napisał(a):Osobiście jak dobrze pamiętam w październiku dostałam od nich zaproszenie na wystawę ,to że nie aktualizują strony internetowej to nie znaczy ,że przestali działać...


nie chodzi o stronę, ale tak powiedział mi kuzyn który posiada rodowód khronu. Zresztą nie wiem, nigdy mnie nie interesował ten klub bo dla mnie to jeden wielki żart :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 24
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

KHRON

Nieprzeczytany postprzez ArturKHRON » 10 cze 2012, 15:25

Wystawy KHRON normalnie sie odbywaja. Np w lipcu jest w poddębicach, w sierpniu i wrzesniu tez będą.
ArturKHRON
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post