Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przyjmę, kupię, zamienię, sprzedam lub oddam - ogłoszenia drobne forumowiczów.

Sprzedam zaplataną smycz i komplecik dla małego psa

Nieprzeczytany postprzez Salva » 12 lut 2015, 09:40

Powolutku zaczynam zbierać pieniążki na drugiego psa wobec tego mam do sprzedania:

- około dwumetrową smycz skórzaną w kolorze ciemnego brązu. Smycz była konserwowana tłuszczem do skór i nigdy przeze mnie nie używana. Myślę,że ma szanse się sprawdzić jako smycz wystawowa. Jest w stanie idealnym. Cena 55zł (już z kosztami wysyłki).



- skórzany komplecik szyty na okrągło dla małego psa. Jamnik używał kompleciku przez jakiś czas na zmianę z innymi smyczami. Do obroży wprowadziłam innowacyjne rozwiązanie, żeby psa nie dusić - przyszyłam guziczek, który z pełnego zacisku zrobił obrożę półzaciskową. Mimo paru lat guziczek nadal twardo się trzyma, co przy silnym 13kg psie jest nawet dość zaskakujące. Obrożą jest widocznie używana, ale nadal wygląda bardzo ładnie i jestem pewna, że może komuś posłużyć. Smycz jest zdecydowanie mniej eksploatowana i bardzo elegancka. Cena za całość (obroża plus smycz) 25zł (już z kosztami wysyłki).



Salva
Avatar użytkownika
Świeżak
Imię: Sara
Wiek: 26
Lokalizacja: Nowy sącz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 05 gru 2014, 10:25

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post