Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Brit Care

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 21 cze 2012, 20:58

Dziś kupiłam duży worek tego Brita, ale chyba jeszcze jedną karmę przetestuję jak będę w połowie tego worka. Nasz dostawca poleca http://www.prowiant.pl/sklep/karma-dla- ... 10447.html
Nie powiem bo skład całkiem fajny i cena bardzo przystępna :ok:, a włókno surowe na poziomie 2% to prawdziwa rzadkość w karmach :-)
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Brit Care

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 04 lip 2012, 17:30

Jeśli kogoś interesuje to Brit Care Adult Large - bardzo dobra karma, tyle, że ma bardzo duże granulki, jak dla nas za duże, bo czarna to łyka aż się zapowietrza :mur:
Kupiłam teraz drugi worek Brita Care Salmon i..... super :yahoo:Granulki zdecydowanie mniejsze, czarna zatem gryzie, zapach fajny, super trawienie i wysoka kaloryczność karmy.
Nie mniej przymierzam się jednak do tej karmy Sam's Field. Nie kupowałam do tej pory, bo nie podali jaka jest jej kaloryczność, ale dziś mi odpowiedziano na fb i odpowiada mi skład i kaloryczność, nie mówiąc o cenie. Przy końcówce Brita zamówię z pewnością Sam's Fielda Adulta i zobaczymy. ;-)
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Brit Care

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 22 sie 2012, 11:17

Karma Sam's Field http://www.prowiant.pl/sklep/karma-wg-p ... 10450.html zagościła w menu Arii 2 tygodnie temu. Bardzo fajna karma, granulki wielkości Acany.
Kaloryczność 4011kcal/kg, strawność białka 92%, niski poziom włókna - 2,7%.
Polecam :ok:

Aaaaaa i jeszcze jedno poniżej cytuję wyjaśnienia dystrybutora karmy odnośnie skladu karmy, żeby uprzedzić ewentualnie pytania :-P
"Procentowa zawartość mięsa w karmach Sam’s Field podana jest jako zawartość mięsa wysuszonego w gotowym produkcie o wilgotności 10%, czyli w każdym kilogramie np. Sam’s Field Junior Large znajduje się pół kilograma już wysuszonej tkanki miękkiej kurczaka (o wilgotności 10%). Rzeczywiście zdarzało się wcześniej, że producenci podawali zawartość procentową surowca (mięsa przed wysuszeniem, jednak obecnie jest to niezgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi znakowania pasz."
www.zrudzkiejwatahy.pl

Obrazek
gochadrozdek
Avatar użytkownika
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Lokalizacja: ŁÓDŹ :)
Pochwały: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2011, 18:25

Re: Brit Care

Nieprzeczytany postprzez Giovanna » 11 paź 2012, 12:36

Astra zjadła pół worka SAM'S FIELD LARGE JUNIOR i jak na razie jest super. Jest trochę chuda ale wszyscy że tak ma być więc się staram nie przejmować. Ma energię, choć rodezjanka przy niej to torpeda :)
Giovanna
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post