Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Karma Brit

Nieprzeczytany postprzez pawel2502 » 22 wrz 2013, 15:53

Witam wszystkich mam pytanko< mam szczeniaka donka Piorun ma 4miesiące karmię go Britem Premium L 3 razy dziennie i tak się zastanawiam czy ta karma jest wystarczająca dla szczeniaka? Dodam jeszcze że psiak dostaje jeszcze ryż z warzywami+kurczak gotowany co dwa dni+ dni Can Vit zielony zgodnie tabelką i trzy jajka na tydzień. Piorun je tą karmę z apetytem więc nie wiem czy zmieniać.Wygląda w według mnie prawidłowo 49 kłąb 16kg 4miesiące.Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
pawel2502
Avatar użytkownika
Świeżak
Owczarek niemiecki: PIORUN
Imię: Paweł
Wiek: 33
Lokalizacja: Radom
Dołączył(a): 17 wrz 2013, 14:21

Re: Karma Brit

Nieprzeczytany postprzez Perun » 22 wrz 2013, 18:01

Witaj. Nie wypowiem się, czy ta karma jest wystarczająca, ponieważ nie mam takiej wiedzy, ale opisze jak sprawa wygląda u mnie.
Ja też karmię swojego 4 i pół miesięcznego łobuza tą karmą i właściwie to tylko nią. Dwa razy w tygodniu dostaje żółtko i codziennie jakiś przysmak w postaci suszonych ścięgien, czy kurzych łapek. Sierść ma ładną i błyszczącą. Miał wcześniej łupież i po zmianie na tę karmę mu znikł. Wsuwa ją z wielkim apetytem i w sumie mu chyba służy więc przy niej zostanę przynajmniej na jakiś czas. W dodatku cena jest bardzo przystępna (ja płacę 119zł za 18kg). Jest między nami tylko taka różnica, że mój Reko ma 4 miesiące i 3 tygodnie i waży ponad 22kg.
http://502-101airborne.pl/
Perun
Avatar użytkownika
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Reko
Imię: Kuba
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 02 kwi 2013, 11:18

Re: Karma Brit

Nieprzeczytany postprzez pawel2502 » 22 wrz 2013, 19:05

a jaki ma wzrost ?

-- 22 wrz 2013, o 20:06 --

a jaki ma wzrost ?

-- 22 wrz 2013, o 20:06 --

a jaki ma wzrost ?
pawel2502
Avatar użytkownika
Świeżak
Owczarek niemiecki: PIORUN
Imię: Paweł
Wiek: 33
Lokalizacja: Radom
Dołączył(a): 17 wrz 2013, 14:21

Re: Karma Brit

Nieprzeczytany postprzez Perun » 22 wrz 2013, 19:09

Szczerze mówiąc to nie wiem, bo nie mierzyłem go dawno. Jutro sprawdzę, ale według znawców jest duży jak na swój wiek.
http://502-101airborne.pl/
Perun
Avatar użytkownika
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Reko
Imię: Kuba
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 02 kwi 2013, 11:18

Re: Karma Brit

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 22 wrz 2013, 23:13

Mój Hasz od około 5 miesiaca jest na Brit Care Junior, z jagniecina i ryżem bo uczulony jest na kurczaka. Karma chyba mu służy :)Ma piękna sierść i wcina ją aż mu się uszyska trzęsą. Minus to tylko te wielkie qpy :D
Nie wiem czy jest wystarczająca, ale Hasz "rósł na niej" i wyrósł na dość dużego psa :)Nie choruje, ma apetyt i energię do zabawy i ćwiczeń.
A jeśli psu czasami dajesz mięso to wydaje mi się że jest ok. Tylko nie zapomnijcie czegoś na stawy dawać :)
Obrazek
haszysz
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Wiek: 22
Lokalizacja: Oława
Pochwały: 3
Dołączył(a): 04 gru 2012, 16:02

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post